NfS:Carbon

jak dla mnie to ten zwiastun nic nie pokazuje :expressionless:

A czy u was też tak było, że macie zaróżowiony obraz troszeczkę?? :expressionless:

nie, ja mialem normalnie

Znowu będa serwery obciążone :roll: :lol:

Żeby nie OT: nie wydaje mi się aby EA spieprzyło nowego NFS.

Powinien byc przynajmniej tak dobry jak MW lub jeszcze lepszy :slight_smile:

Oj to hcyba mam malutkie małe problemy z kartą :frowning:

a MW byl dobry ?? to byl najgorszy NFS jaki kiedykolwiek wyszedl , zjechany model jazdy , tragiczne opcje tuningu , grafika ta sama jak w underground 2 tylko ze w dzien sie dzieje , krotko mowiac zainstalowalem i odinstalowalem tą tragiczna gre , Street Legal Racing : Redline lepsze jest … :x

Mi się tam podobało dodanie opcji zwolnienia czasu :rotfl: oraz dodanie policji :slight_smile:

według mnie w NFSach powinien być normalny model zniszczeń - coś mnie trafia jak z pełnej prędkości przygrzeję w ścianę a tu nic… nawet rysy, nadal pięknie błyszczę…

Nie, właśnie, że nie małe rysy są w MW nie zawuażłeś czy nie grałeś ;>

Złączono Posta : 29.06.2006 (Czw) 14:58

jeszcze rysy na szybach są :mrgreen:

ja bym chcial NFS’a z test driver jak w starym Porsche 2ooo, do tego grafika mogłaby by byc z MW, ale troszke mniej prądożerna na ram i dysk, do tego symulacja jazdy i poziom z CMR’a i zniszczenia z Toca’i :slight_smile:

Tak to Ci tylko w Erze dobiorą. :mrgreen:

Wdg. mnie nawet bardzo :slight_smile:

a wg mnie lepsze od MW jest : Juiced , Street Racing Syndicate , Street Legal Racing

a wdg. mnie lepsza jest gazeta niż papier toaletowy :lol:

Takie głupie gadanie.

Rozmowa jest o NFS: Carbon. Każdy ma inne gusta i jednemu podoba się taka gra a drugiemu inna :!:

Też tak myślę, i niezły OT się zrobił, ale by nie był OT z mojej strony :smiley: to powiem, że z ciekawością czekam na NFS:Carbon.

Ciekawe czy coś nowego dodadzą może ludzi na ulicy :P, aczkolwiek by mogli dać zniszczenia oraz jakieś może bajery nowe, żeby chociaż można było opuścić szyby i widzieć kierowcę, którego się wybrało na początku :slight_smile:

Aby potem jeden z drugim próbowali jeździć tak po polskich ulicach jak w grze patrząc jak ludzie znikają z ulicy 8)?

Mało prawdopodobne aby ea zdecydowało się na taki pomysł patrząc jakie problemy przez to miało rockstar.

Ale patrząc z drugiej strony to świetna reklama.

KIEDY BEDZIE DOKLADNIE

Złączono Posta : 30.06.2006 (Pią) 13:00

faINIE JAK BY ZROBILI JAKĄS GRE PO POLSKICH ULICACH

Premiera: listopad '06

Może ktoś wie kiedy będzie demko NFS: Carbon ?? :?

Ja tam lubię wszytkie NFS , i już nie mogę się doczekać :stuck_out_tongue: