NfS:Carbon

Witam.

Już niedługo ( niedługo jak niedługo, bo podobno dopiero pod koniec roku ), będziemy mogli cieszyć się najnowszą częścią, znanych chyba każdemu wyścigów samochodowych. Tym razem wjeżdżamy na ulice kanionu Carbon, które są kręte i śmiertelnie niebezpieczne. Tak na marginesie, to ciekawe czy będzie się dało z nich spaść…

Osobiście niemoge się doczekać, ponieważ bardzo lubie serie NFS.

Strona oficjalna gry: ( trailer na stronie głównej )

:arrow: http://www.ea.com/nfs/carbon/us/home.jsp

Też bardzo lubie serie NFS. Po trailerze wygląda gra super. Czekam na demo.

NFS zarombista giera MW podobał mi się chociarz nie miał takiego klimatu jak Undergroun.

I tak Porsche jest najlepszą częścią.

Widze, że będzie zajęcie na kilka dni/tygodnii(zależy jak sie spodoba)

Według mnie, nazwa NFS:Carbon jest tak głupia, jakby ją 8 latek wymyślił…

Pewnie następny Need for Speed będzie miał podtytuł Paleolit albo Kreda :stuck_out_tongue:

Może dlatego, że w polskim słownictwie jest takie dziwne słowo.Ciekawe co oznacza “Carbon” w języku angielskim :-s

Mi się wydaję, że carbon to po prostu karbon. A do czego jest używany to już chyba każdy wie.

no ja nie wiem :roll: :oops: chodź się domyślam ale nie mam pewności

Np. maski samochodów są robione z karbonu (oczywiście zazwyczaj do tunningu). To te szare (lub czarne), które są tak jakby “w siatkę”

No to o to się domyślałem, ale nie byłem pewien thx :slight_smile:

Karbon to bardzo lekki i wytrzymały metal.

śmiem się niezgodzić, karbon jest maateriałem kompozytowym a nie metalem

natomiast carbon, po angielsku to nic innego jak węgiel :wink:

Metal, tworzywo żadna różnica. Ważne że wykorzystywane w podobnych celach.

zapewniam Cię, że różnica jest nie mała oraz zastosowanie i właściwości zupełnie inne

Ej hopaki uspokójcie sie to jest temat o nowej części NFS a nie zastosowanie carbonu.

A żeby nie był OT:

Ściągnołem trailer był normalny tylko, że był w tle kolor różowy :-s czy u wszystkich tak jest?

Czekam z utęsknieniem na NFS:Carbon :slight_smile: chodź wątpie aby na mój słabiutki sprzęt weszło :?

Niezły offtop się zrobił :twisted:

Czekam na gierkę raczej z ciekawości,

bo raczej na moim sprzęcie sobie płynnie nie pogram.

Najlepszą z serii jest IMO NFS II :stuck_out_tongue:

carbon fiber - włókno węglowe

Może to być też nawiązanie do tego, że teraz terenem zmagań może być jakieś zagłębie węglowe, ale o tym nic nie jest napisane więc to tylko takie moje rozmyślania. :mrgreen:

Znowu te karbony i neony.

To nie jest prawdziwy tuning. :clever: