NFS Hot Pursuit 2010 się wyłącza


(Niemiecp) #1

Mam problem ogólnie wszystkimi wersjami gry z serii Need For Speed które ostatnio się pojawiły włącznie z najnowszą wersją Hot Pursuit 2010. Nie wiem gdzie leży problem bo każda wersja włącza się bez problemu i działa dosłownie chwile i się wyłącza do pulpitu (gra się zamyka). Nie da się przejechać ani jednego wyścigu i ciągle to samo. Komputer myślę że jest wystarczająco wydajny do tego aby gra działała ale podam konfigurację:

Procesor: Procesor AMD PHENOM II X2 550 AM3

Karta graficzna: Asus GeForce GTS250 1GB DDR3

Pamięć: OCZ 2x1GB DDR3 1333 Platinum CL7 Dual

Płyta główna: Asus M4A77TD PRO AMD 770 Socket AM3

Próbowałem już inne sterowniki do karty graficznej te które były dołączone do karty ale i te najnowsze ze strony producenta i ciągle to samo. Zainstalowałem też pacz ze strony EA ale nic on nie daje i dalej to samo. Dodam jeszcze że mam zainstalowany Windows 7 32-bit choć myślę że to akurat nie stanowi problemu z nową grą. Proszę Was o pomoc.


(Adamsubzero) #2

Oryginał?


(Niemiecp) #3

Tak oryginał, ludzie nawet z oryginałami mają ten problem po przeczytaniu kilku forów ale nigdzie nie rozwiązano tego problemu.


(Start Stop) #4

Witam

Zobacz z ciekawości czy zapora systemu windows czegoś nie blokuje


(Abecikxp) #5

spróbuj dodać wyjątek NFS do DEP (Data Execution Prevention) , Może to dziwne ale mi często potrafił mieszać on w grach.


(Niemiecp) #6

Zapora na pewno tego nie blokuje bo gdyby blokowała to i gra by się nie uruchamiała.

A odnośnie DEP to gdzie to mogę znaleźć? Bo coś nie kojarzę tego?


(Abecikxp) #7

uruchom -----> SystemPropertiesAdvanced.exe ---> efekty wizualne....pamięć wirtualna --->ustawienia --->zapobieganie wykonywaniu danych