NFS Hot Pursuit ścina się

Bry,

zainstalowałem sobie NFS Hot Pursuit. Niestety, ścina się nawet na 1440x900, wymagania są takie :

wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 1.8 GHz, 1.5 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 6.5 GB HDD, Windows XP/Vista/7

A Burnout Paradise : The Ultimate box działa na 1080p i nawet średnich - ale tutaj leciutko się w momentach przycina, a wymagania są takie :

wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7800 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows XP SP2/Vista

Czyli mocniejszy procek potrzebuje i tą samą kartę graficzną. Fakt, mam zintegrowaną więc czy jest możliwe, że jest coś w NFSie skopane, że nie potrafi sobie poradzić ;)?

Pozdrawiam!

Jaką masz karte graficzną ?

Skoro ścina to zjedź troche jeszcze z rozdzielczością i ew. detalami na minimum. Możesz też wgrać najnowszej patche do NFS. Nic innego nie można zrobić, oprócz podkręcania czy najnowszych sterów. ATI Radeon™ HD 3000 jest generalnie słaby w grach, dobrze by było zmienić karte graficzną na silniejszą jeśli chcesz grać.

No wiem, jaką kartą jest - ale dziwi mnie, że niby ten sam producent, te same wymagania co do grafiki, a tak się różnią :wink:

No nic, popróbuję jeszcze, a jak nie to się kupi jakiś najtańszy szmelc, by móc w takie cóś pograć :wink:

Pozdrawiam!