NFS jakie są wszystkie czesci tej gry

Witam

Interesuje mnie jakie są wszystkie części gry Need For Speed - od najstarszej do najnowszej.

Dotychczas ukazały się:

* The Need for Speed - (1996)

* Need for Speed II - (1996)

* Need for Speed III: Hot Pursuit - (1998)

* Need for Speed: Road Challenge (High Stakes w USA) - (1999)

* Need for Speed: Porsche 2000 (Porsche Unleashed w USA) - (2000)

* Need for Speed: Motor City Online - (2001)

* Need for Speed: Hot Pursuit 2 - (2002)

* Need for Speed: Underground - (2003)

* Need for Speed: Underground 2 - (2004)

* Need for Speed: Most Wanted - (2005)

* Need for Speed: Carbon - (2006)

* Need for Speed: ProStreet - (2007)

* Need for Speed: Undercover - (2008)

* Need for Speed: Shift (PS3, X360, PC, PSP) - (2009)

* Need for Speed: Nitro (tylko na konsole Nintendo) - (2009)

W produkcji:

* Need for Speed: World Online (tylko na PC, produkt całkowicie darmowy) - (2009)

* Obecnie studio Criterion Games pracuje nad kolejną częścią serii. Wydanie gry przewidziane jest na rok 2010.

*by wikipedia

dzieki

Spóźniają się z tym world online… A dlaczego ? Bo ma być darmowy -.- Pewnie będzie to polegało na samej grze multiplayer, przez internet… O ile jednak ją wyprodukują…

Był jeszcze Need For Speed II Special Edition (1997) z dodaną obsługą akceleratorów 3D od 3DFX’a i kilka nowych tras oraz samochodów.

michaelllo69 :arrow: Widziałem już World Online, miałem nawet na kompie, tyle, że w wersji koreańskiej i nie dało się grać w Europie. Także nie jest tak źle. Jeszcze trochę czasu pewnie będzie trzeba poczekać.

Need for Speed World będzie dostępny na jesieni tego roku, w ostatni weekend miały miejsce zamknięte beta-testy World, w których uczestniczył mój kumpel. World w obecnej wersji już dobrze się prezentuje i z pewnością będzie hitem jesienno zimowym w śród gier wyścigowo-symulacyjnych.

No to fajnie :wink: W dodatku nie jest aż tak bardzo wymagająca więc spokojnie pogram u siebie :wink:

Jest jeszcze Most Wanted Black Edition, ale tylko na konsole.