NFS most wanded 2005 problem Win 8

Witam serdecznie wczoraj coś mnie tchnęło aby zainstalować sobie nfs most wanded 2005 na laptopie zainstalowało ładnie pięknie lecz tu już są schody

po odpaleni gry moim oczom ukazał się nie zbyt fajny efekt tzn gra nie jest na full ekranie są czasne paski po bokach zmiana grafiki w grze z 800x600 na 1020x768 też nic nie ma kompletnie żadnej różnicy

mój sprzęt to hp pavilion g6-2233

Procesor (taktowanie): intel core i3 2.4 GHz

Windows 8 x64 b

Pamięć ram 4 GB DDR3

Karta graficzna : intel HD Graphics 3000 lub 4000 tu nie jestem pewien w 100%

co może być nie tak że tak się dzieje z obrazem proszę o pomoc

bo powinieneś ustawić rozdzielczość którą dobrze obsłuży twój laptop czyli pewnie 1366 x 768 inaczej bedą te paski

Tak tylko ze w grze najwieksza rozdzielczość jest 1020x768 większej nie ma a zmieniając z 800x600 nie ma kompletnie żadnej różnicy tak jak pisałem wyżej w 1 poscie

No to lipa,jak gra nie obsługuje to nic z tym nie zrobisz raczej,ja nie mam pomysłów. :?

NFSMWRES mały patch umożliwiający ustawienie rozdzielczości panoramicznej, pasków nie będzie z tym że tekstury będą wtedy oczywiście lekko spłaszczone.

To chyba jednak inna wina bo u mnie na windows 8 gra chodzi bez problemu nie ma pasków

  1. Masz monitor 4:3

  2. Sterownik karty graficznej nie został skonfigurowany do trybu skalowania i automatycznie rozciąga grę na cały ekran.

Działa DZIĘKI WIELKIE usserowi paranienormalny :slight_smile: bardzo dziękuje :slight_smile: jest teraz na całym ekranie i zbytnio tekstury po dupie nie dostały :razz: