NFS: Most Wanted 2 odbiega od tej serii

(Uphate1) #1

Nie wiem czy widzieliście gameplay z NFS:MW2 ale mi się zupełnie nie podoba i z tego co czytałem w komentarzach wielu ludziom również, ten NFS zupełnie odbiega od graficznego podobieństwa tej serii. Wygląd i gra jest niby realistyczna, kolorystyka strasznie wyblakła wręcz smutna w klimacie lekko futurystycznym. Liczyłem na coś innego i wolę zostać przy NFS:MW z 2006 gdzie gra mi sprawia frajdę, klimat jest lekko pastelowy, dobra muza i jest ten kopniak :wink: a wy jak oceniacie?

(Freeq52) #2

Nie przyglądałem się za bardzo tej grze, ale po kilku gameplayach dla mnie to wygląda jak stary, dobry Most Wanted część pierwsza, także nie wiem co Ci w nim nie pasuje :slight_smile: Mi akurat ta kolorystyka bardzo przypadła do gustu, więc to raczej kwestia gustu niż samego wykonania. Czy gra będzie równie jak poprzedniczka? Wstrzymajmy się do pierwszych recenzji.

(flaszer) #3

Widziałem trailer. Mnie tam się podoba :wink:

(Uphate1) #4

Jak dla mnie to taki Run z innymi opcjami :wink: pewnie na tym samym silniku. No wszystko kwestia gustu mi ta kolorystka i grafika nie odpowiada :slight_smile: a raczej nie pasuje do NFS

(Krzysiek Wiater) #5

Dla mnie seria NFS skończyła się na Underground 2. Obecnie model jazdy dla mnie jest tragiczny, auta jeżdżą jak po szynach, w U2 bokiem można było polatać, a od Most Wanted auto jedzie jak pociąg.

(djosdanielos) #6

coraz bardziej przypomina to Burnout

(Freeq52) #7

Są i oceny:

(Pokal178) #8

Dziś grałem w NFS MW i powiem jedno- beznadzieja... Zero klimatu, jaki panował w poprzednich częściach... Sterowanie również pozostawia wiele do życzenia.

(Ctr) #9

Oczywiście nie ma już tego klimatu, co kiedyś (niestety). Jednak model jazdy przypomina ten z poprzedniego MW. Szkoda, że auta słabiej trzymają się drogi i "zachęcają" do driftu. Mi się bardziej podobał MW1, gdzie auto zakręcało przy 200km/h. A jak zbyt szybko wchodziliśmy w zakręt to można było użyć spowalniacza czasu. Teraz niestety twórcy gier dążą do realizmu - jak na razie z marnym skutkiem.

(Mmartyka88) #10

@freeq52

Ocenami bym się zbytnio nie sugerował w przypadku kilku redakcji :wink:. Niektórym wystarczy dobrze posmarować zielonymi by mieć fajne noty, a potem wielkie zdziwienie, że na metacritic i innych platformach oceniania gier przez GRACZY dana gra zbiera niskie oceny.

Twierdzę 3 oceniali też kolorowo, a co wyszło w praniu? Wręcz niskie oceny z komentarzami zawiedzionych fanów serii Twierdzy.