NFS: Most Wanted 2 odbiega od tej serii

Nie wiem czy widzieliście gameplay z NFS:MW2 ale mi się zupełnie nie podoba i z tego co czytałem w komentarzach wielu ludziom również, ten NFS zupełnie odbiega od graficznego podobieństwa tej serii. Wygląd i gra jest niby realistyczna, kolorystyka strasznie wyblakła wręcz smutna w klimacie lekko futurystycznym. Liczyłem na coś innego i wolę zostać przy NFS:MW z 2006 gdzie gra mi sprawia frajdę, klimat jest lekko pastelowy, dobra muza i jest ten kopniak :wink: a wy jak oceniacie?

Nie przyglądałem się za bardzo tej grze, ale po kilku gameplayach dla mnie to wygląda jak stary, dobry Most Wanted część pierwsza, także nie wiem co Ci w nim nie pasuje :slight_smile: Mi akurat ta kolorystyka bardzo przypadła do gustu, więc to raczej kwestia gustu niż samego wykonania. Czy gra będzie równie jak poprzedniczka? Wstrzymajmy się do pierwszych recenzji.

Widziałem trailer. Mnie tam się podoba :wink:

Jak dla mnie to taki Run z innymi opcjami :wink: pewnie na tym samym silniku. No wszystko kwestia gustu mi ta kolorystka i grafika nie odpowiada :slight_smile: a raczej nie pasuje do NFS

Dla mnie seria NFS skończyła się na Underground 2. Obecnie model jazdy dla mnie jest tragiczny, auta jeżdżą jak po szynach, w U2 bokiem można było polatać, a od Most Wanted auto jedzie jak pociąg.

coraz bardziej przypomina to Burnout

Są i oceny:

Dziś grałem w NFS MW i powiem jedno- beznadzieja… Zero klimatu, jaki panował w poprzednich częściach… Sterowanie również pozostawia wiele do życzenia.

Oczywiście nie ma już tego klimatu, co kiedyś (niestety). Jednak model jazdy przypomina ten z poprzedniego MW. Szkoda, że auta słabiej trzymają się drogi i “zachęcają” do driftu. Mi się bardziej podobał MW1, gdzie auto zakręcało przy 200km/h. A jak zbyt szybko wchodziliśmy w zakręt to można było użyć spowalniacza czasu. Teraz niestety twórcy gier dążą do realizmu - jak na razie z marnym skutkiem.

@freeq52

Ocenami bym się zbytnio nie sugerował w przypadku kilku redakcji ;). Niektórym wystarczy dobrze posmarować zielonymi by mieć fajne noty, a potem wielkie zdziwienie, że na metacritic i innych platformach oceniania gier przez GRACZY dana gra zbiera niskie oceny.

Twierdzę 3 oceniali też kolorowo, a co wyszło w praniu? Wręcz niskie oceny z komentarzami zawiedzionych fanów serii Twierdzy.