NFS Most Wanted gra przez internet?

Chce sie dowiedziec czy moge grac przez neta w NFS most wanted jesli tak to prosze o wskazówki. Zaznaczam że w trybie gry multiplayer nie chce sie włacczyc może jakis program do grania przez internet?

Proszę zmienić tytuł swojego tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

nie… musisz mieć tylko oryginalną grę oraz konto EA… wchodzisz do MULTIPLAYER logujesz się i kilka chwil i gotowe

Problem w tym że sie tak nie da pisze ze niewlasciwy cd-key a nie ma jakiegos programu zeby zagrac bez rejstracji?

mike0131 nie ma. gra musi byc oryginalna i musisz byc jeszcze zarejestrowany. :slight_smile:

bez oryginału ani rusz. To nie tak jak z CS-em tu nie ma czegoś jak NonSteam

A co z grął diablo lub inne tego typu ja mam orginał ale ktos juz chyba wykorzystał moj cd-key

Sprawa legalności wyjaśniona.

Proszę kontynuować temat.

wejdz na to strone i zobac ze sie da i na piracie i nie trzeba podawać zadnych kluczy http://www.opisnajlepszychgier.npx.pl/news.php

A więc czytałem na wielu forach o grze Most Wanted przez internet i nigdzie nie dostałem odpowiedniej odpowiedzi która by mi pomogła. Więc ja mogę mniej więcej pomóc. Istnieje program inny niż Hamachi nie wymaga namysłu żeby dać rade go odpalić, program nazywa się Tunngle, w miarę prosty w obsłudze. Wystarczy utworzyć konto, zalogować się i w Network Search znaleźć Most Wanted, połączyć się, włączyć grę i wejść w Play LAN, UWAGA! Jeśli chcesz grać z znajomymi muszą mieć tą samą wersje Patcha i język gry. polecam wersje Tunngle 4.3.2.4 interfejs można zmienić na język polski. Mogą wystąpić jakieś problemy jeśli ktoś korzysta z routera, ale znajomy się trochę tym programem pobawił i śmiga.