NFS Most Wanted problem przy instalacji i grze!

Zaczynam instalacje, podaje klucz instalacyjny, a ni z tego, ni z owego wyskakuje mi komunikat, że mam zbyt starą wersję drirectX, że potrzebuje nowszej wersji dX. A ja mam wersje 9.0c taką jak wymaga. Co mam robić???

Orginał czy pirat?

nieraz gra potrzebuje nowsze biblioteki -niezależnie od oznaczenia dx…

-na płycie powinio być uzupełnienie

Nie zgodzę się z postami powyżej!Też tak miałem chociaż miałem '‘direxa’'z czerwca tego roku.Wcześniej normalnie grałem w tę grę bez żadnych niespodzianek ,ale po formacie też byłem tym faktem niemile zaskoczony!Po prostu instalowałem gry i nie pamiętam dokładnie ale chyba ‘‘direx’’ od gry Rainbow Six Vegas zadziałał i potem Most Wandet zainstalował się. :lol:

Orginał

No dobra zainstalowałem, wszystko pięnie, ładnie. Włączam grę a tu mi wyskakuje błąd, że musze włożyć cd/dvd do napędu i włączyć jeszcze raz aplikację. Co teraz?

Spróbuj zainstalować patch 1.3:

http://www.polska.ea.com/downloads/1369/

Wpisując twój problem w google.pl pojawiają się same strony werazowe i torrenty z tym problemem.

tzn?

Ta gra wymaga płyty w napędzie!dziwne jakieś te Twoje problemy?zainstaluj jeszcze raz!

Instalowałem to już z milion razy, a tak poza tym to płyta jest cały czas w napędzie

:o nie spotkałem się z czymś takim!odinstaluj jeszcze raz programem Revo Unistaler-on wyczyści wszystkie pozostałości,zainstaluj ponownie i zobacz czy działa,napisz co i jak wtedy pomyślimy o czymś innym!Zrób skrina tego błędu-co tam pisze? #-o

Kamelakor , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif