NFS Most Wanted - problem z karierą

Zacząłem ostatnio grac w Need For Speed Most Wanted i przechodziłem po kolei miejsca w Blackliście, w końcu doszedłem do Razora (Blacklist 1) i w końcu pokonałem Razora, dalej ukazał mi się filmik, a następnie jechałem pościg przed policją (tak zwany Final Pursuit) czyli ostatni pościg tej gry i niestety nie udało mi się przejść go, więc stwierdziłem że zrobię sobie przerwę i wyłączyłem grę, za kilka godzin ją włączyłem i teraz nie mam jak dojść do tego ostatniego wyścigu i

nie dostałem BMW Razora. Nie wiem co jest grane. Może ktoś miał podobny problem? Jeśli tak to proszę o pomoc.

Dodam że aktualnie mam Carrere GT i 15milonów notowania.

no dziwne …ja tez kiedyś nie przeszedłem za pierwszym razem,ale po ponownym włączeniu gry był filmik i chyba okienko do wyboru tego ostatniego wyścigu tzn tej ucieczki…

No właśnie, a ja nie mam takiego czegoś, i nie mam BMW :frowning: ale trudno grę przeszedłem, teraz gram w Carbona :slight_smile:

Hmm, dziwne, bo jak ja pokonałem Razora i wziąłem się za ucieczkę przed policją, to po kilku razach wyłączyłem grę. Następnego dnia ją odpaliłem, wziąłem kontynuuj karierę i odrazu miałem ucieczkę, a nie wyścig. Może Autosave masz wyłączony. A jak nie to ja nie wiem. Ja mam orginał i nie miałem z tym problemu.

na pewno masz wyłączone autosave