NFS Most wanted vs. Carbon

Chcę kupić jedną z tych gier, bo najnowsza odsłona NFS nie będzie za dobrze działać na moim komputerze. Pograłem sobie w wersje demonstaracyjne i Most wanted, i Carbon, no i Most wanted jakoś bardziej mi się podoba… Fakt, że demo nie zawsze oddaje prawdziwy charakter gry. Czy wszystkie wyścigi w Carbon rozgrywają się w nocy? Gra ma być w zasadzie dla mojego siostrzeńca a on nie lubi jeździć w nocy. W którą z tych gier jakoś fajniej się gra i dlaczego?

nfsc jaest cały czas w nocy ,a którą wybrać ?? to hyba oczywiste ze most wandeta jest 1000000000000000 razy lepszy od carbona :stuck_out_tongue:

W Carbonie wszystkie wyścigi odbywają się w nocy. Grałem w MW i Carbona i szczerze mówiąc MW bardziej mi przypadł do gustu. On ma po prostu to “coś” czego Carbonowi zabrakło. Ale to tylko i wyłącznie moja opinia.

To mi wystarczy :slight_smile: Biorę Most wanted…

Moim zdaniem Most Wanted jest lepszy tylko jedno mi się nie podobało. Nie było DRIFTINGU, ale i tak lepszy jest Most Wanted

Most Wanted, nie trzeba uzasadniać. Tylko trzeba grać.

Również, jak koledzy wyżej. MW jest moim zdaniem najlepszą grą z całej serii NFS. Nie licząc oczywiście NFS2 :slight_smile:

Każdy powie, że Most Wanted. Carbon to o wiele gorszy klon MW, krótszy i w nocy. Jeśli Pro Street nie śmiga, to Most Wanted, albo ze starszych Porsche 2000.