Nfs most wanted

Gdyby były takie zniszczenia gra byłaby o wiele trudniejsza :wink:

Bo dla mnie to nie frajda przejechać bez szwanku przez blokade z Ciężkich SUVów :?

A pozatym ta gra jest za prosta :roll:

Ja przeszedłem tą gierkę dosyć szybko. Na poczatu miałem golfa,eclipse,potem porsche,murcialeego,no i bmw

Mam nadzieje że wyjdzie most wanted 2 :slight_smile:

Co do wyglądu też mam duże zastrzerzenia - taka na przykład Toca Race Driver 2 wygląda imo lepiej, a śmigala mi na moim starym gracie PIII 700 MHz 128 Ram Radeon 9000SE (w 800x600), podczas gdy Nfs mw od czasu do czasu potrafi szarpać (też w 800x600) na moim nowym PIV 3 GHz, 1024 Ram, Radeon 9000SE (ze starego kompa). Co mi się w wyglądzie nie podoba? Wystarczy spojrzeć na auta z ruchu ulicznego, czy pierwszopoziomowe radiowozy - kanciaste, że się patrzeć nie da. Wyłączcie też na chwilę rozmycie i przyjrzyjcie się teksturom robiącym za tło - mydło! (na moje oko to obrazek wielkości ikonki rozciągnięty do nadnaturalnej wielkości)

eeee…kto zauważył że po tuningu najlepszego porsze statystykami jest lepszy od BMW któremy mamy zwinąć kolesiowi??

gdyby samochody cywili były tak samo dobre graficznie to co każdy zakręt by byla reinstalka systemu (w przypadku mojego złoma) :?

Nażekacie że nie ma zniszczeń i jest za łatwo.

A jakby były zniszczenia i po każdym zderzeniu z TIR’em albo nie zbyt dobrym wyrobieniem się w zakręcie miałbyś samochód nie za bardzo zdolny do ukończenia wyśligu nażekali byście że jest za trudno :smiley:

Mam pytanie, bo robie format, a chcę zachować sava’y, co musze skopiować?

Bażant

X:\Documents and Settings\Nazwa użytkownika\Moje dokumenty\NFS Most Wanted\Twój profil

:slight_smile:

Thx :mrgreen: Czyli skopiowac to i potem spowrotem tam wkleic w to samo miejsce? :slight_smile:

Tak ,zadziała. :slight_smile:

Fajnie by było jakby modele uszkodzeń były takie jak z BURNOUT-a na PS2 albo chociaż z CRASHDAY-a na PC :o :!: :!:

kolega wyzej ma racje !!

Gdyby zniszczenia były takie jak w Crashday lub BurnOut ,to chyba producenci samochodów nie zgodzili by się na licencję i w wyniku tego w Most Wated byłyby nieoryginalne samochody ,takie jak w Crashday lub BurnOut.

Proste. :stuck_out_tongue: