Nfs mw i restarty komputera

yo mam dosyc powazny jak dla mnie problem: otoz wlaczam gre np. nfs mw itp chwile pogram i mi sie komp restartuje… nie wiem dlaczego pomoZcioe moj komp to : athlon 64 3200 +box radeon 9600pro 256mb 512 ram 160gb dysk sterowniki do karty mam najnowsze HELP ME! !!

To przez windowsa albo zasilanie

czyli?? niezbyt sie znam windowsa ma xp profesional a kiedys mi sie tak nie robilo

Zobacz czy Ci sie nic nie przegrzewa.Temp.sprawdź w BIOS’ie.

Poczytaj również Wywoływanie BSODa (Blue Screen of Death)

raczej od przegrezwania to to nie jest :stuck_out_tongue: Powiedział bym że np: zasilacz nie wyrabia ale to mało prawdopodobne, najpierw sprawdz czy BSOD nie występuje

a co to jest to bsod?? niezbyt lapie o co wam chodzi … fajnie ze chcecie mi pomoc ale piszcie do mnie w mniej fachowym jezyku

Złączono Posta : 25.12.2005 (Nie) 1:32

heh na nfszone.org napisalii mi ze to moze byc wina jakies tasmy izolacyjne ale czort wie o co im tu chodzi moze wy wiecie???

Złączono Posta : 25.12.2005 (Nie) 1:53

hm… a jak sprawdzic krok po kroku w tym dosie czy mi sie komp nie przegrzewa??? jak tak to pewnie bede musial kupic jakis nowy wentylator chyba ze zancie jakies inne sposoby zeby ochlodzic ten smieszny komputer…

Złączono Posta : 25.12.2005 (Nie) 1:55

normalnie jak rozwiazecie ten problem to zrobicie mi kozacki przezent na swieta:] bede wam wdzieczny :!: wesolych swait i szczesliwego nowego roku

Może spróbuj przeinstalować grę. :smiley:

hej a ma cos do gadania w tej sprawie zasiacz?? bo mam megabajt 230v-ac 4 a 50Hz wystarczy taki na ten sprzet wkoncu byl taki oryginalie a nic nie podkrecalem przy komputerze a wczesniej mi sie tak nie dzialo i bylo w porzadku tylko teraz cos sie zz… popsulo

Złączono Posta : 25.12.2005 (Nie) 23:20

a zasilacz mam 350W

Pewnie jest to wina zasiłki.Sam miałem kiedyśpodobny problem. Grałem sobie np. w SA a tu nagle reset kompa. Po kilku dniach padł zasilacz i musiałem wymieniać.

no ale zasilacz mam wystarczajacy chociaz nie mowie zdaloby sie go wymienic hmmmm… juz nie wiem co mam zrobic tylko nerwy sobie przez niego psuje … to musi byc jaies fatum

Siema prawdopodobie jest to od grafiki… Najnowsze sterowniki nie są zawsze najlepsze. Miałem podobn sytułacje wgrałem starsze stery i mi działa. Pozdrawiam

hm… wiem ze nvidia zrobila stery specjalnie pod nfs mw , cod2, metale gear solid itp … a nie wiecie moze czy ati zrobilo cos w tym kierunku , albo jaki pod moj sprzet beda najlepsze??

a czy sprzęt się przypadkiem nie przegrzewa :smiley:

temperatury przydałoby się sprawdzić :wink:

przede wszystkim grafiki i procesora, oczywiście wina może leżeć po stronie zasialacza :roll:

podaj ilu watowy i czy jakiś markowy czy może… z biedronki :diabel:

no zasilacz mam cienki ale wystarczajacy megabajta:( ale te 350W ma a tem na procesorze i karcie waha sie w granicach 36’C 40’C wiec jest w porzadku

A może wgraj patcha :smiley: