NFS:MW - pytania

na jakich kompach gracie w tą gre??? na jakich detalach i czy zacina sie wam??

=============================

wydzielono z innego tematu

monczkin

z pewnoscia procesor 1.5 ghz na srednich detalach 256 ram geforce 4 lub ati radeon 9550

na wysokich to juz procesor 2.2 ghz 512 ram karty graficzne moga byc te same co wyzej wymienione ale z 64 mb lub 128

P4 2,8GhZ,256MB RAM ,Radeon 9200se 128mB 64Bit.

800x600 ,średnie detale i nie tnie 8)

a wiecie moze ktore auta maja na przud naped lub na 4 kola bo ja mam auto co ma na tyl i zanim ono ruszy (miesza na maxa) i wyzuca mnie z zakretow prosze o pomoc !!

P@WEŁ_1990 to nie topick na twoj problem tylko na poakazywanie swoich aut :?

niechcialem zakladac noweko topicka bo potem bedzie full temato o tej grze i po co zakladac ??

Moze mi ktos pomoze ??

golf ma na przód napend

tylko ??

mialem golfa ale zle mi sie nim jezdzilo :frowning:

jest jeszcze jakies inn auto na inny nped niz na tyl??

as na takim kmpie będzie chodziło wprzy ustawieniach wszystkich na max??? Athlon64 2800+(1,81GHz), 512 ddr ram, geforce fx 5700LE,mam najnowsze stery.jak myślicie.???

Spokojnie ja mam prawie o polowe slapszego i mi mige na maxa :wink:

Dziura jase że pójdzie na max

P.S: Ludzie nie zadawajcie durnych pytań i nie chwalcie sie sprzętem bo ja mam Pentulium 56 z HTx3265 i pamięci teRAMinator tylko 1024 Gb a graficzną mam Radencin full media support Directy(dajrekt igrek)9.999999b

pójdzie mi GTA Warsaw ??? :evil: :evil: :evil: :evil:

P.S2: fajnie mi to wyszło :stuck_out_tongue: 8) :lol:

Narazie sie nie mam czym pochwalic :confused:

P.S a audi a3 ma na przud naped ??

Powiem krotko: czas na zakup slownikow i nauke ortografii :P. grac kazdy potrafi, ale pisac z takimi bledami - brak mi slow, ludzie nie robcie sami sobie obciachu. ciezko jest zerknac do slownika i sprawdzic jak wyglada pisownia danego wyrazu?? uwage kieruje szczegolnie do P@WEŁ_1990

ja mam athlona 2000 XP (1.7) ram 512 i radka 9550 na rodzielczosci 800x600 i wszystkie detale na max nic sie nie tnie (zreszta na 1024 rozdzielczosci tez nie tylko jakos auto wolniej jedzie-cięcia sie nie zauwaza) :stuck_out_tongue:

a no właśnie mam pare pytań otóż mam kompa :

Athlon64 3000+

512 Ram

GeForce 6600GT 128MB

i zintegrowaną dźwiękoówke z układem AC’97 podobno obciąża procka i gdy gram na rozdzielczosci 1024 na max det. to mi nieraz nawet ostro potnie. a czasami jest tak ze gra na chwile stopuje a dźwięk tak jakby sie zaciął ( ciągle leci ten sam dźwięk np urywek piosenki) nie tylko w tej grze mi sie tnie (choć nie powinno) jeśli zmienie dźwiękówke to to się ziemi ?? jak myślicie??

Rada:

Panel Sterowania->Dźwięki i multimedia->Zakładka AUDIO i tam w Zaawansowanych ustawieniach Odtwarzacza dźwięku w wydajności zmniejsz, albo całkowicie wyłącz przyspieszenie sprzętowe. Zazwyczj kilka procent można odzyskać :wink:

A czyto daje jakieś ubytki lub pogarsza jakość dźwięku ?

Ciężko mi powiedzieć, w sumie raczej w to wątpię. Ja osobiście mam kartę na PCI więc musisz przetestować sam. :roll:

ja jak zrobilemt ak jest tu napisane to mi sie glos “zawieszal” a jak zrobilemt ak jak mialem to bylo wszystko dobrze :]

mam pytanie czy mi gra ruszy na 1,2 celeron,256 sdra.ge force 2 mx 64 mb??