Nfs pro street strasznie zamula ale

(Karmel) #1

Witam,

moj sprzet to:

GeForce 7600 GT

3 GB DDR2 667

AMD Athlon 64 3800 (2.4Ghz)

I moj problem polega na tym ze strasznie mi gra przycina nawet na najmniejszych ustawieniach i grafice. Czy to wina sprzetu czy poprostu cos mi na kompie zamula.

Robiłem dzisiaj 2 raazy defragmentacje dyskow i to samo. Wolnego miejsca na dyskach mam duzo. dysk 160 GB zajetę miejsce to jakies 40%.

(Craker92) #2

Słabszy procek...

Zeskanuj kompa jakimś porządnym antywirusem z nowymi aktalizacjami

(Misiek6999) #3

Słaby procek - cracker9 ma rację.

Ale nie tylko: mój kolega ma 4Ghz procka, GeForce 8600, 2GB ramu i też mu się zwiesza

(Wujek 15) #4

Pirat ? Jeśli tak to wina cracka. było wielokrotnie. Jesli nie to proc.

(Kolno1967) #5

Wina według mnie leży po stronie grafiki.

Do tej gra najlepsze są grafiki z serii Nvidia 8000.

Zrób sobie test 3D Mark 2001 SE.

Ja mam około 26 tyś na nim.

Mam kompa z dwurdzeniowym prockiem 4200 64 bity 2 Gb ramu GForce 8600 GT 256 ramu a do tego monitorek Benq 22 cale panoramka.

Na tej konfiguracji Pro Street śmiga na full detalach bez zacinki na rozdziałce 1680 x 1050.

(Karmel) #6

To jaki polecacie procek tak to do 350 zl?

Socket AM2

Złączono Posta : 25.11.2007 (Nie) 11:38

tylko moja 7600 gt ciagnie prawie tyle co twoj 8600 gt i w dodatku krecilem ja.

(Wujek 15) #7

Kupuj Athlona X2 4800

Potem możesz go spokojnie kręcić.

(Towdii) #8

Mhmm a w crysisa pewnie grasz na ultra :hahaha:

7600GT nawet kręcony w nowych grach jest dużo dużo słabszy od 8600 (którego też można oczywiście podkręcić).

Minimum do Pro Street.

(Wujek 15) #9

Nie rób jaj sobie. Nie znasz się to nie mów.

4800 to żaden minimum.

(system) #10

Lol, patrz na mój sprzęt z podpisu. Mi chodzi gra płynnie, 30-35 klatek. Niektóre opcje na High, niektóre na Low.

(Towdii) #11

Myślę że jednak sie znam, mam tą grę, i wiem jakie ma duże wymagania co do cpu, 4800 to mimum aby pograc komfortowo na ustawieniach high.

(Krzysieek88) #12

Chyba jednak nie bardzo.

Oczywiście chodzi o Athlona 64x2 4800+ ?

Jakie takty ma 4800+ ? 2.4GHz ?

Jeżeli tak to nie jest żadne minimum kumpel gra na dwujajowcu intela który ma takty na 1.8GHz i też śmiga na high bez najmniejszych problemów.

Moim zdaniem wystarczy procek dwurdzeniowy, może być nawet z tych słabszych, ważne żeby były dwa rdzenie.

(Mateusz Golebiowski) #13

Dziwne u mnie chodzi UT 3 na min detalach płynnie na 800*600 a też wymaga 2 rdzenie ( Wiem że to inna gra ale sam fakt że najnowsza produkcja )

(Towdii) #14

2,5GHz

Widziałem pro streeta na kompie z dość mocną grafiką oraz x2 4400+ (2,3 Ghz) na maksylanych detalach ciężko było mówić o komfortowej grze. Oczywiście tu zależy wszystko od trybu gry, w speed chelange gdzie jedziemy dajmy na to po pustyni gra chodziła bardzo ładnie ale juz np grip gdzie jedziemy z 8 przeciwnikami grało się ciężko.

(Wujek 15) #15

Specjalnie obniżyłem taktowanie mojego procesora do rzeczywistych wartości 2.3 Ghz Patrzyłem również na 2.0 Ghz. Grafike obniżyłem to rzeczywistej wartości, pamięc obniżyłem do 533 Mhz ( oryginał 800 Mhz + ) Wszystko na high + rozdzielczość na max x 75 Hz. Gra się komfortowo..

Więc mówie Ci.. Gra nie ma DUŻYCH wymagań. Wymagania są dosyć dosyć niskie.

Tak więc powtarzam. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

(Kornel T) #16

Nie wkręcajcie ludziom, że Pro Street ma jakiekolwiek wymagania. To śmieszna gra, która śmiga nawet na zabytkowych sprzęciorach. A że wam przycina to wina tego, że macie piraty. Ja gram na swoim kompie wszystko na max + Antyaliasing x2 i mam powyżej 30 klatek. Kto nie wierzy, mogę dać linka do filmu z nagranym demkiem.

(Karmel) #17

a co ma pirat do oryginalu?

(Wujek 15) #18

A no ma...

A co ma crack do oryginalnego pliku exe ?

(Kasten) #19

co wy gadacie ja instalowałem tą gre na kompie:

athlon 1700+, 512 ddr, radeon 9550 i dało się grać :slight_smile: najważniejsza jest grafika nie procek. Na tym zabytku chodziło bez zacięć, oczywiście wiadomo że żadnych fajerwerków graficznych nie było ze względu na karte :wink:

karmelowy powinieneś tą gre odpalić bez zacięć na takim sprzęcie dlatego przeczyść system, sprawdź antywirem może sterowniki od grafiki zmień i wtedy sprawdź jak chodzi :slight_smile:

(Arekmalek) #20

A na moim athlon 3000+, 512 ddr , radeon x700pro da się grać?