Nfs pro street strasznie zamula ale

Witam,

moj sprzet to:

GeForce 7600 GT

3 GB DDR2 667

AMD Athlon 64 3800 (2.4Ghz)

I moj problem polega na tym ze strasznie mi gra przycina nawet na najmniejszych ustawieniach i grafice. Czy to wina sprzetu czy poprostu cos mi na kompie zamula.

Robiłem dzisiaj 2 raazy defragmentacje dyskow i to samo. Wolnego miejsca na dyskach mam duzo. dysk 160 GB zajetę miejsce to jakies 40%.

Słabszy procek…

Zeskanuj kompa jakimś porządnym antywirusem z nowymi aktalizacjami

Słaby procek - cracker9 ma rację.

Ale nie tylko: mój kolega ma 4Ghz procka, GeForce 8600, 2GB ramu i też mu się zwiesza

Pirat ? Jeśli tak to wina cracka. było wielokrotnie. Jesli nie to proc.

Wina według mnie leży po stronie grafiki.

Do tej gra najlepsze są grafiki z serii Nvidia 8000.

Zrób sobie test 3D Mark 2001 SE.

Ja mam około 26 tyś na nim.

Mam kompa z dwurdzeniowym prockiem 4200 64 bity 2 Gb ramu GForce 8600 GT 256 ramu a do tego monitorek Benq 22 cale panoramka.

Na tej konfiguracji Pro Street śmiga na full detalach bez zacinki na rozdziałce 1680 x 1050.

To jaki polecacie procek tak to do 350 zl?

Socket AM2

Złączono Posta : 25.11.2007 (Nie) 11:38

tylko moja 7600 gt ciagnie prawie tyle co twoj 8600 gt i w dodatku krecilem ja.

Kupuj Athlona X2 4800

Potem możesz go spokojnie kręcić.

Mhmm a w crysisa pewnie grasz na ultra :hahaha:

7600GT nawet kręcony w nowych grach jest dużo dużo słabszy od 8600 (którego też można oczywiście podkręcić).

Minimum do Pro Street.

Nie rób jaj sobie. Nie znasz się to nie mów.

4800 to żaden minimum.

Lol, patrz na mój sprzęt z podpisu. Mi chodzi gra płynnie, 30-35 klatek. Niektóre opcje na High, niektóre na Low.

Myślę że jednak sie znam, mam tą grę, i wiem jakie ma duże wymagania co do cpu, 4800 to mimum aby pograc komfortowo na ustawieniach high.

Chyba jednak nie bardzo.

Oczywiście chodzi o Athlona 64x2 4800+ ?

Jakie takty ma 4800+ ? 2.4GHz ?

Jeżeli tak to nie jest żadne minimum kumpel gra na dwujajowcu intela który ma takty na 1.8GHz i też śmiga na high bez najmniejszych problemów.

Moim zdaniem wystarczy procek dwurdzeniowy, może być nawet z tych słabszych, ważne żeby były dwa rdzenie.

Dziwne u mnie chodzi UT 3 na min detalach płynnie na 800*600 a też wymaga 2 rdzenie ( Wiem że to inna gra ale sam fakt że najnowsza produkcja )

2,5GHz

Widziałem pro streeta na kompie z dość mocną grafiką oraz x2 4400+ (2,3 Ghz) na maksylanych detalach ciężko było mówić o komfortowej grze. Oczywiście tu zależy wszystko od trybu gry, w speed chelange gdzie jedziemy dajmy na to po pustyni gra chodziła bardzo ładnie ale juz np grip gdzie jedziemy z 8 przeciwnikami grało się ciężko.

Specjalnie obniżyłem taktowanie mojego procesora do rzeczywistych wartości 2.3 Ghz Patrzyłem również na 2.0 Ghz. Grafike obniżyłem to rzeczywistej wartości, pamięc obniżyłem do 533 Mhz ( oryginał 800 Mhz + ) Wszystko na high + rozdzielczość na max x 75 Hz. Gra się komfortowo…

Więc mówie Ci… Gra nie ma DUŻYCH wymagań. Wymagania są dosyć dosyć niskie.

Tak więc powtarzam. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Nie wkręcajcie ludziom, że Pro Street ma jakiekolwiek wymagania. To śmieszna gra, która śmiga nawet na zabytkowych sprzęciorach. A że wam przycina to wina tego, że macie piraty. Ja gram na swoim kompie wszystko na max + Antyaliasing x2 i mam powyżej 30 klatek. Kto nie wierzy, mogę dać linka do filmu z nagranym demkiem.

a co ma pirat do oryginalu?

A no ma…

A co ma crack do oryginalnego pliku exe ?

co wy gadacie ja instalowałem tą gre na kompie:

athlon 1700+, 512 ddr, radeon 9550 i dało się grać :slight_smile: najważniejsza jest grafika nie procek. Na tym zabytku chodziło bez zacięć, oczywiście wiadomo że żadnych fajerwerków graficznych nie było ze względu na karte :wink:

karmelowy powinieneś tą gre odpalić bez zacięć na takim sprzęcie dlatego przeczyść system, sprawdź antywirem może sterowniki od grafiki zmień i wtedy sprawdź jak chodzi :slight_smile:

A na moim athlon 3000+, 512 ddr , radeon x700pro da się grać?