NFS Shift 2 Unleashed opóźnienia w reakcji

Po zainstalowaniu gry i uruchomieniu jej samochód nie reaguje od razu na ruchy klawitury tylko po jakimś czasie. Co może być przyczyną??

Podaję dane mojego komputera: NVIDIA GeForce 210

Procesor: AMD Athlon II X3 425 Processor 2,70 GHz 2700 MHZ

Pamięć RAM 2,00 GB

Zrobiłem wszystko i dalej to samo. Zadaję sobie pytanie czy ten sprzęt jest wystarczający żeby normalnie ruszyła ta gra.

A jak sprawdzić temperaturę, kiedyś się to robiło ale lata robią swoje.

Temperatura w spoczynku:

Płyta główna : 49

Procesor : 47

rdzeń 1: 44

2 :44

3 :44

MCP : 56

Aux : 40

Temperatura w pracy:

Płyta główna : 49

Procesor : 48

rdzeń 1 :42

2 :42

3 :42

MCP :57

Aux :41

Oryginalny bo dostałem na gratisie ze sklepu.

Sprawdzałem też NFS SHIFT i to samo się robi. GTA IV chodzi dobrze, nowe F1 też dobrze, test drive dobrze tylko ter NFS nie chcą chodzić. Komputer chodzi bardzo dobrze.

Wcześniej były z płyty i było to samo.

Na minimalnych też się tnie.

Wiem jak użyć i spróbuję.

Jakim cudem w czasie pracy temp rdzeni masz niższe niż w spoczynku ? A w znaczeniu “w pracy” to co miałeś na myśli ? Pisanie w wordzie, oglądanie filmów czy np granie?

Podaj temperatury jakie masz zaraz po wyłączeniu gry albo jak możesz to w trakcie gry “alt+tab” i spisz.

Może masz jakąś nie taką wersję mi np NFS Shift 1 i 2 na full detalach chodzą bardzo ładnie płynnie a GTA IV tnie się jak nie wiem ale to szczegół :stuck_out_tongue:

kamil10506 wiem, że temperatury nie są niepokojące bo są dobre tyle, że w trakcie grania niemożliwe jest by temp tak niewiele wzrosła zwłaszcza na boxowym chłodzeniu, a z pewnością takie posiada autor postu.

Przy graniu temp powinny oscylować około 60 stopni dlatego chcę się dowiedzieć jaką pracę wykonywał autor gdy mierzył temp. I żeby podał temp jakie ma w trakcie gry, bo z pewnością te temp nie są sprawdzane w trakcie grania lub tuż po nim.

Nastąpił problem pod czas grania gdyż komputer się wyłącza a po włączeniu go od razu

płyta główna 71

procesor 64