Nfs shift tnie się

komputer dell 745

procesor 2x2,13

ram 2gb

grafa ati hd 4350 i tu mnie zastanaia kupiłem ją 2 dni temu na pudełku pisze 512mb 64 bit a gdy biore właściwości karty pokazuję 1024 mnoży ją x2 z czym czym to jest związane ?

Minimalne parametry mój komp spełnia gdy uruchamiam grę filmik tnie się i głos rwię się to samo jest gdy chce jechac autem zacina sie i głos jest szarpany o co kaman ??? czy może byc to wina sterów karty graf ??? sciągnąłem jakieś z 2012 roku tylko że we właściwościach nie pokazuje mi ati hd 4350 tylko ati hd 4300/4500 series . Proszę o pomoc i z góry za nią dziękuję

Spróbuj zmniejszyć ustawienia graficzne i rozdzielczość na minimalne. Generalnie masz słabego kompa, grafika nie ważne ile by miała pamięci, to i tak jest to tani budżetowy model na wąskiej szynie 64bit, dlatego ten PC słabo nadaje się do gier.

gdy grasz czy laptop jest w trybie wysokiej wydajności czy oszczędnym. jeśli próbujesz uruchomić grę w trybie oszczędzania energii to procesor nie pracuje pełną mocą

to nie jest laptop o.o

Zmniejsz ustawienia graficzne i takie pytanie jaki masz system operacyjny ?

a to przepraszam, biorę zabawki i wracam do swojej piaskownicy :wink:

wracając do problemu karta jest cienka i cudów nie ma co oczekiwać (pamięci pewnie jeszcze wcisnęli ddr2, a przy 64bitach to prawie tragedia). spróbuj zmniejszyć ustawienia graficzne gry (zwłaszcza wyłącz synchronizację: v sync). co do karty to najlepiej sprawdź ją programem gpu-z i będziesz wiedział co to za “ptaszyna”.

nazewnictwo jest poprawne. rozpoznanie karty zależy od właściwych sterowników i programu sprawdzającego. karta może być identyfikowana jako konkretny model (hd 4350), lub po prostu jako model z serii (hd 4300/4500 series)