NFS Shift - zawiesza się

Witam mam taki problem gram w NFS Shifta i po kilku wyscigach w momencie kiedy wczytuje sie mapa i nic dalej zawiesza sie te ‘‘kółeczko’’ muzyka dalej gra ale nie załaduje się nic i musze zamykać grę poprzez ctrl+alt+delte nie wiem dlaczego sie tak dzieje mój PC spełnia wymagania gry bo nawet się nie przytnie podczas gry… dzieję sie tak nie za każdym razem ale dosyc często kilka razy pod rząd lub po 2,3 wyścigach jest to trochę denerwujące ;/

Pytanie dość tendencyjne - posiadasz oryginalną gre? W przypadku wersji pirackich i ich cracków, często zdarza się, że na danej konfiguracji występują takie i inne szopki. Jeżeli masz oryginalną kopię, zawsze możesz zwrócić się do pomocy technicznej.

Tak jak pisze flaszer - zgłoś się do EA, jak zrobili babola w grze (zawsze robią na marginesie) to trzeba im go szybko zgłosić i domagać się jak najszybszego wydania patcha.

Witam, odrazu widać kto używa wersji pirackiej :slight_smile: to taki kaprys DRM’u :slight_smile: stąd zamarzanie gry a to po pierwszym Splash Screenie a to po jednym czasem dwóch wyścigach.

Pozdrawiam Serdecznie :slight_smile:

(wyjaśnienie na Forum EA Polskim)

Wersja demo też w DRM jest wyposażona? Ja np. ściągnąłem legalne demo z serwera EA i u mnie jest tak, że wiesza się, po którymś tam razie udało mi się wyścig odpalić i generalnie słabo jest zoptymalizowane…jeśli pełna wersja działa tak samo jak demo, to tak jak wyrzucenie kasy w błoto. GRID jest wg mnie lepszy.

Demo to oddzielny problem, ten sam co z piratem :slight_smile: został już zgłoszony do Panów zza oceanu i ponoć mają to naprawić.

Odnośnie pełnej “oryginalnej” problemu nie ma :slight_smile: - sprawdzone.

wiecie jaki jest problem… trzeba zaznaczyć w opcjach ‘‘uruchom zgodnie z win. 98/ME’’ ja tak zrobiłem i mi działa elegancko nawet eliminuje problem z czarnym ekranem ta zmiana… bo jak tez dziś chciałem uruchomić NFS i miałem czarny ekran zaznaczyłem tę opcje i wszystko jest ok… przeszedłem ok 5 wyścigów i się nie zawiesza:)

Wystarczy czasem też usunąć plik z Dokumentów/NFS Shift/Graphic coś tam też pomaga często - nie należy wtedy zmieniać ustawień graficznych