NFS The RUN czy Grid 2 PC

Witam niewiem którą gre zakupic która jest lepsza czy nfs the run czy grid 2 którą wybrać.

 

Oba są to dobre tytuły. Zależy co w nich szukasz :slight_smile:

Chociaż w NFS The Run nie grałem, ale z porównania wielu innych NFS-ów i Grid 2 mogę stwierdzić, że Grid 2 jest nieco trudniejszy, ale dzięki temu daje więcej satysfakcji :slight_smile:

Tuning samochodów, Wyścigi na ulicach .A wiecie ile jest samochodów w tych grach

Dodane

a i jak to jest z grafiką?

___________________________________________________________________________________________

Proszę korzystać z opcji Edytuj, zamiast pisać post pod postem.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Moim zdaniem to zależy ale np w the runie jak się wyżej “wybije” to widać że mapka cała taka pusta jedynie miasta nocą ładne. W gridzie jest bardziej realistyczna a nie kolorowa grafika :smiley:

The Run to gra na jakieś 2 dni (w tyle przeszedłem), lecz grafika jest super jak na swój rocznik. GRID 2 jest trudny i przede wszystkim dziala multi i trochę więcej z rozgrywki. NFS jest strasznie monotonny. Trochę wyprzedzania, później nadrabianie na pkt. kontrolnych i znowu wyprzedzanie + chwila przechodzenia NFSa na piechote.

W NFS samochodow jest bardzo mało

Skłaniałbym się ku GRIDowi :slight_smile:

NFS:The Run grałem początek i miałem dość gra słaba a grafika nie powala gra ma w internecie słabe oceny

na gry-online.pl ocena 6.6 słabo