NFS U2 Problem z grafiką

(Patysia Siwa) #1

Posiadam wyżej wymieniony tytuł i dzisiaj go sobie zainstalowałem aby powspominać stare, dobre czasy. Myślałem, że będę mógł pośmigać na maksymalnych detalach, a tu zdziwienie gdy zobaczyłem coś takiego: http://img167.imageshack.us/img167/8220/nfsdf6.jpg Gra na maksymalnych detalach "muli" oraz widać piksele jak na zdjęciu. Mam nadzieję, że pomożecie. :slight_smile:

Mój sprzęt:

Intel® Pentium® Dual CPU E2200 @ 2.20GHz 2.20 GHz

2047MB

Vista Home Basic 32-bit

ATI Radeon X1550 Series

(Agatonster) #2

Arek910 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(nnick) #3

Nie masz włączonego wygładzania tekstur

(Patysia Siwa) #4

Piksele trochę się schowały, ale dalej "muli" na najwyższych detalach, a chyba z takimi predyspozycjami mojego komputera nie powinno.

(bison616) #5

zainstaluj patche powinno pomoc

(Patysia Siwa) #6

Instaluję patche, ale to nie działa w ogóle na NFS'a, nic się nie dzieje. Nie mam już pikseli, ale gdy dam na maksymalne detale to nie da się grać. Może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł?

(Xparanienormalnyx) #7

Masz bardzo słabą kartę graficzną... Co cię w ogóle podkusiło by takiego kastrata montować? Tożto współczesne integry mają większą wydajność niż ten badziew. A gry wyścigowe zawsze wymagały większej wydajności, gdyż jest kilkakrotnie więcej ruchu niż np. w fps'ach i takie karty nie są w stanie tego udźwignąć.

(Patysia Siwa) #8

Jednak jeśli spełniam rekomendowane wymagania to powinno chodzić jak sobie za życzę, może ktoś jednak ma jakiś pomysł? http://imageshack.us/f/408/wymaganianfsu2.jpg/

(Xparanienormalnyx) #9
  1. To są minimalne wymagania wystarczające do URUCHOMIENIA gry a nie do grania high res/high detail.

2. CYRI pokazuje dane na podstawie numeru modelu karty bądź daty jej wypuszczenia do sprzedaży, a nie na podstawie rzeczywistej wydajności danych kart.

3. Do ciebie po chińsku trzeba pisać, abyś zrozumiał że masz kastrata a nie kartę graficzną? Niejedna GF4mx ma od niej większą wydajność...