NFS U2 Problem z grafiką

Posiadam wyżej wymieniony tytuł i dzisiaj go sobie zainstalowałem aby powspominać stare, dobre czasy. Myślałem, że będę mógł pośmigać na maksymalnych detalach, a tu zdziwienie gdy zobaczyłem coś takiego: http://img167.imageshack.us/img167/8220/nfsdf6.jpg Gra na maksymalnych detalach “muli” oraz widać piksele jak na zdjęciu. Mam nadzieję, że pomożecie. :slight_smile:

Mój sprzęt:

Intel® Pentium® Dual CPU E2200 @ 2.20GHz 2.20 GHz

2047MB

Vista Home Basic 32-bit

ATI Radeon X1550 Series

Arek910 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Nie masz włączonego wygładzania tekstur

Piksele trochę się schowały, ale dalej “muli” na najwyższych detalach, a chyba z takimi predyspozycjami mojego komputera nie powinno.

zainstaluj patche powinno pomoc

Instaluję patche, ale to nie działa w ogóle na NFS’a, nic się nie dzieje. Nie mam już pikseli, ale gdy dam na maksymalne detale to nie da się grać. Może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł?

Masz bardzo słabą kartę graficzną… Co cię w ogóle podkusiło by takiego kastrata montować? Tożto współczesne integry mają większą wydajność niż ten badziew. A gry wyścigowe zawsze wymagały większej wydajności, gdyż jest kilkakrotnie więcej ruchu niż np. w fps’ach i takie karty nie są w stanie tego udźwignąć.

Jednak jeśli spełniam rekomendowane wymagania to powinno chodzić jak sobie za życzę, może ktoś jednak ma jakiś pomysł? http://imageshack.us/f/408/wymaganianfsu2.jpg/

  1. To są minimalne wymagania wystarczające do URUCHOMIENIA gry a nie do grania high res/high detail.

  2. CYRI pokazuje dane na podstawie numeru modelu karty bądź daty jej wypuszczenia do sprzedaży, a nie na podstawie rzeczywistej wydajności danych kart.

  3. Do ciebie po chińsku trzeba pisać, abyś zrozumiał że masz kastrata a nie kartę graficzną? Niejedna GF4mx ma od niej większą wydajność…