Nfs:u2

siemk wiem że jest dużo postów na ten temat ale ja mam troszke inny. mianowicie mam przejechane 71% gry i nie ma nowych wyścigów. Mam samochód ulepszony na maxa, nie ma przeciwników komputera, nie ma ukrytych wyścigów jednym słowem nic nie ma. co mam dalej zrobić. a i jeszcze jedno wbrew pozorom jestem chłopakiem tylko taki login jakos wpisalem. pozdrawima. prosze o szybką odpowiedz :lol:

Kolega mi mówił że jest właśnie tylko 70 % gry ale nie wiem czy mi prawde mówił

nie możliwe żeby było tylko 70 % gry. A swoją drogą chciałem se w to pograć ale jak widze że ludzie mają problemy na każdym procentcie to nie będą grał w ten ■■■■ :twisted: :twisted:

muśisz mieć lepszą reputację czyli walnij nowe spoilery itp. wszystko zeby miało dużo gwiazdek.

W grze jest 100% przeszłem jo.

w garażu tez mam ukryte wyścigi, niektóre o prestiż, kilka o kase i rep :wink:

@detektyw nie ze na kazdym % sa problemy, tylko roznie ludki jezdza, az wkocu brakuje im wyscigów :slight_smile: bo niepatrza do garazu :stuck_out_tongue:

:?

bez komentarza

:roll:

Ja szedlem na easy i gre ukonczylem na 72% :wink:

thx ale ja mam jush 10.00 reputacji i 10 gwiazdek a w garazu nie ma wyscigow

Rzeby mieć 100 % trzeba wszystkie samochody na maxa stuningować

Nie wiem dokladnie na ilu % gra sie skonczy ale moj kumpel przeszedl 83% i bylo koniec gry

BArdzo się mylisz, ja mam 100% ukończenia gry i mam tylko jeden samochód (Hyundai Tiburon GT V6). JAk wejdziesz do garażu to dam masz zakładkę World Map (wejdź w nią) w niej masz wszystkie wyścigi te ukończone i te których jeszzce nie ukończyłęś ;]

gra sie konczy standardowo w 100% tylko trzeba poprostu przejsc wszystkie wyscigi z world map …ja nie wiem w czym tu widzicie problem…

pozdrawiam 8)

No moj kolega przeszedl wszytskie i wyskoczol komunikat o ukonczeniu gry

no własnie ja nie wiem gdzie tu problem też się troche najeździłem by mieć 100% a mianowicie

“WORLD MAP” i tam są pokazane jakie plansze się jeszcze nie odblokowało a te nieodblokowane można grać tylko w garażu na World Map

:smiley:

Ale mnie wyskoczyło okno z komunikatem ukonczenia gry

Ja przeszedłem grę na 100%. W każdym “mieście” zostawiałem sobie 1 wyścig URL i zajmowałem się wszystkimi pozostałymi aż się pokończyły wtedy zaliczałem URL i do następnego “miasta”.

Chyba wszystko zostało już powiedziane ;]

aby skomentuje mi tez wyskoczyło tylko jakby sie poczytało troche ten ANGIELSKI text to tam jest napisane że 100% jest w garażu. :wink: :arrow:

Tak jak mojemu kumplowi