NFS Undercover Problem

Witam. Zakupiłem grę NFS Undercover i działa bez żadnego zarzutu, jednak gdy chce rozpocząć misję “transporter” grę mi wyłącza i wyskakuje okno “Program Need For Speed Undercover przestał działać”…

@edit

Gra jest w 100% orginalna.

Najpierw piszesz, że gra działa bez zarzutu, a potem, że wywala Ci błąd… Pomijając to to:

  1. Zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficzne

  2. -II- najnowszy directx

  3. Przeinstaluj grę

Jeśli to wszystko nie pomoże to poczekaj na wydanie łatki która mam nadzieję szybko wyjdzie, bo gra ma bugów całą masę, ale ogólnie fajny nfs jest :wink:

napewno gra jest orginalna

jeżeli masz direcx zły to zainstaluj direcx 9

albo poszukaj sterowników do NFS albo łatki na problem dfl.dff

który miałem w NFS Carbon

Zrobiłem tak, przeinstalowałem grę zainstalowałem sterowniki i zacząłem grać od nowa. Tym razem błędu już nie wywaliło, dzięki za pomoc :slight_smile:

BTW: No źle to trochę sprecyzowałem powinno być: “Działa bez żadnego zarzutu z wyjątkiem misji “transporter” przy, której wywala mi błąd”

Jeszcze raz dzięki za pomoc^^

mam problez z grom nfs untercaver gdy jom zalanczam to wyskakuje mi takie cos nfs untercaver przestal dzialac mama najnowsze sterowniki i drxrekta :-x

wszystko Zainstalowalem ale nie dziala mi nffs untercaver wyskakuje mi nfs untercawer prezestał działac i tak samo z nfs carbon :frowning: pomuszcie