Nfs undercover problem!

Witam mam oryginalnego undercovera i mam otóż taki problem, ze nie chce mi płynnie chodzić obojętnie na jakiej by to nie było rozdzielczości :frowning:

Mam kartę hd4850 MSI, 4GB ramu procek 2,2 core 2 duo. Poprzednio miałem 8600gts asusa i nie było tego dziwnego cięcia… formata robiłem nie pomógł, pomocy…

u kumpla Undercower chodzi całkiem nieźle na 3850 + 2GB ramu + intel E2180 @2.0

możesz spróbować powyłączać jakieś specjalne efekty w ustawieniach grafiki, ja tak miałem w Mercenaries 2 (radki ta nie obsługują jakiś efektów z wodą związanych)

pokombinuj ze sterownikami, obecnie najnowsze catalysty do radków to 8.12 …te co dostałeś na płytce z grafą mogą nie być pierwszej świeżości

udało mi się jakoś naprawić już tego nfs,

ale myślałem że grafa będzie lepsza w tą grę, a na antylasingu x16 i anizatropowe x16 1280/1024 to jak dla mnie pro street wymiatał grafiką w porównianiu do tego…ogólnie kicha :confused:

No ja mam sterowniki 8.11 muszę zaraz ściągnąć nowsze może coś będzie lepszego. Ale dla mnie to wada seryjna gry coś takiego jak GTA IV na kompa jest iine niż na konsole to znaczy ma pewne braki…

Na antyaliasingu x16 każda w miarę nowa gra będzie Ci się ciąć nawet na tak mocnym sprzęcie jak Twój.

ściągłem te sterowniki 8.12 i jak narazie jest super, a co do antylasingu to nie ma różnicy u mnie czy podkręce na 16x czy nie :stuck_out_tongue: Ogólnie to jest seria kart która bez problemu daje sobie radę a antylasingem po poprzednie radeony miały problem… dzięki i pozdrawiam :slight_smile:

ustawiłem idealni nfs undecover, jeśli ktoś posiada tą kartę to polecam ustawienie na karcie antylasing x12 edge-detect, adaptive antylasing wyłączyć czyli włączyć ustawianie przez aplikacje, anizatropowe x16. A w grze wszystko fuul a intylasing x6 i gwarantuje super gładkość i super grafikę :slight_smile: sterowniki 8.12 polecam…