NFS Undercover szybkość światła

Witam. Gram sobie w NFS UNDERCOVER i mam mały problem z pewną misją - “SZYBKOŚĆ ŚWIATŁA”, w której trzeba dojechać skradzionym samochodem w 5 minut do warsztatu i do tego trzeba zgubić policyjne samochody ( goni mnie chyba 10 policji ). I tu jest pytanie jak można zgubić policję i równocześnie dojechać do warsztatu? Pytanie jest skierowane do osób, które grały w tą wersję NFS i które to przeszły. Dziękuję i pozdrawim.

Trzeba mieć trochę szczęścia z tą misją. Korzystaj z utrudniaczy pościgu (załatwiają gliny) i znajdź kryjówkę w której przeczekasz chwilę, a później do warsztatu, ale uważaj na patrole.

Mi kolega mówil że trzeba tylko uciec z terenu w którym cię szuka policja. I gdy tak zrobisz to będzie pisać ze misja zaliczona czy cos w tym stylu. Nie wiem bo nie grałem.

ok popróbuję kiedyś mi wyjdzie. Dzięki.

Ja przeszłem Undercovera i robiłem tak: gdy dojeżdżałem do warsztatu, to akurat jak wjechałem to spotkałem SUV-a. Wtedy goni cię policja, ale ten pomarańczowy znaczek na mapie podąża za tobą, co znaczy,że go tak jakby zaliczyłeś. Potem jak zgubisz policję to od razu ci zalicza zadanie, tak jak powiedział użytkownik 2 posty temu. Ale nie wiem czy to ta misja, jeśli musisz dojechać na parking dla ciężarówek, to to powinno być to. :smiley:

Jeżeli chodzi o szybkość światła to było to możliwe.

W NFS Hot Pursuit modyfikując pliki *.ini.

Na moje graj aż ci się uda. Ja przeszedłem grę dwa razy i z żadną misją nie miałem problemu fakt czasami trzeba przejść wyścig kilka razy zanim się wygra. Dodatkowo patch 1.1 zwiększa poziom trudności.

PS:

Nie “goni mnie chyba 10 policji”

tylko

“ściga mnie chyba 10 radiowozów”