NFS UNDERCOVER zacinka

Mam taki problem bo gram sobie w NFS UC i jak jade to w pewnym momecie gra sie zawiesza i wczytuje sie mapa, jak juz sie wczyta to znow puszcza gre. Jest to irytujace zwlaszcza jak sie gra tyle co ja xD. Moj sprzet to: procek Intel 4 3.2GHz, GeForce GTX260 i 2GB ramu. Moze przyczyna jest za malo ramu???

mało prawdopodobne. Na sprzęcie z podpisu takie ładowanie zdarzały mi się rzadko a detale w większości miałem nawet na średnich:D

Jaki masz dysk? Spróbuj po zakańczać zbędne procesy i wyłączyć niepotrzebne aplikacje

Ło GTX260 do Pentiuma 4.Zainstaluj patcha, wyłącz zbędne procesy.

NFS Udercover jest tak skonstruowany, że czasami robi się pewnego rodzaju pauza, wszystko robi się niebieskie i następuje ładowanie mapy. To zupełnie normalne.

Hmm ja na konsoli nie miałem takiego czegoś :smiley: dla mnie to za słaby procesor i nie nadąża za grą po prostu

I proc jest za słaby na taką grafę. :smiley:

procek jest dobry, a to ladowanie nie zdaza sie czasami tylko co chwile, jak gram to mam wlaczone tylko gg ale na niedostepny watpie zeby to bylo to, a dysk mam 230GB

no nie wiem czy taki dobry. Pytając o dysk chodziło mi o jego szybkość a nie pojemność:) co do procka to mam wątpliwości. Powód? U znajomego na słabszym procku, większej ilości ramu i szybszym dysku chodziło bez tych przerw(bardzo rzadko się pojawiały). Kolega ma 2gb ramu więc to nie ilość pamięci(chyba że jaj szybkość). Wyłącz gg i wtedy sprawdz. A tak nawiasem masz av?

MHz, to nie wszystko.

RAM jest Kingstona, nie mam pojecia jaka szybkosc dysku o av tez mi nic nie wiadomo xD bez gg problem dalej sie powtarza.

prawdopodobnie masz winowajcę :? przeskanuj kompa jakimś skanerem online i zainstaluj antywirusa np. Avasta

Może podkręć procka tak do 3.5GHZ

Jak na moje oko to masz zaslabego kompa ma ta gre i poprostu nie nadaza gra … I opisz bardziej problem jakies Screeny bo ja nie wiem w czym jest problem bo napisales ze jedziesz i wczytuje ci sie mapa i grasz dalej ? Ja czegos nie zrozumialem ? Dobra ale kij na wszelki wypadaadek sprawdz czy masz najnowsze sterowniki do karty i directa …

Chociaz procek powinien byc wystarczajacy a na kartach graficznych sie nie znam

WYMAGANIA NFS Undercover :

wymagania sprzętowe: Pentium 4 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 5.5 GB HDD, Windows XP SP3/Vista SP1

Sproboj z tymi najnowszymi setarami do karty i zaktualizuj biblioteki directa … A jak nie to moze spróbuj z inna wersja gry ? kup nowa czy sciagnij … Daj znac

sciagalem gre zeby sprawdzic czy warto ja kupic te wczytywanie mapy tez tam bylo i tak samo czesto. Stery sa aktualne, ale jak zmniejsze grafe all na srednia to udzie normalnie ale wtedy jest do dupy grafika…

Wynika z tego, że to chyba faktycznie niedomagania sprzętu. Dziwne, bo powinno wszystko wyrabiać…

tez tak mysle bo jak bym nie spelnial wymagan to bym nie kupowal go…

Minimalne wymagania, to znaczy tylko tyle, że najniższy sprzęt, który pociągnie grę chociaż do menu.

Po pierwsze w obecnych czasach 1 rdzeniowe procki są już za słabe do najnowszych gier obecnie gry wymagają już 2 rdzeni a ty wpakowałeś do tego pentiuma GTX 260 ?? podziwiam cię . Grafika jest ograniczana w 60% conajmniej.

ja ciebie tez podziwiam bo tak sie sklada ze mam 2 rdzenie :smiley:

coś mi sie wydaje że miałbyś dwa rdzenie jak byś połozył obok drugi procesor :smiley:

chociaż;

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pentium_4