NfS: Underground 2 często wyłącza się

Ostatnio zebrało mnie na stare dobre gry i zainstalowałem NfS: Undegrounda 2. Zainstalowałem też patch 1.2. Gra się uruchamia, wszystko w porządku aż do czasu. Po jakichś 15 - 20 min. wywala mnie z gry do systemu. Żadnego komunikatu. Mój system to Windows 7 Home Premium x64, a konfiguracja sprzętowa na której gram to CPU Intel Core 2 Quad Q6600 @2,4Ghz, 4 GB RAM, GPU Zotac NVIDIA GeForce 8800 GTS 512. System jest zaktualizowany, a wersja sterowników do karty to ForceWare 270.61. Kombinowałem już z trybem kompatybilności do Windows XP, wyłączyłem kompozycje wizualne i kompozycje pulpitu. Uruchamiam też jako administrator. Nic to nie daje, żadnej różnicy. Wyczyściłem system CCleanerem i rejestr za pomocą tego programu. Zdefragmentowałem też dysk twardy. Dalej nic. Może miał ktoś podobny problem? W czym on tkwi? Czyżby tu chodziło o to, że mam ,zbyt nowy sprzęt’’? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

piotter1994 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Witaj piotter1994.

Oryginał, czy crack?

Spróbuj bez patcha.

Ten problem występuje tylko z systemem x64. Na x86 nie ma już takiego problemu. Sam to przerabiałem i zbadałem.

NfS jest oryginalny. Kupowany w Wielkiej Brytanii. Zainstalowałem go na maszynie kuzyna, który ma Windowsa XP HP x86 i słabszą maszynę (dwurdzeniowy Intel, 2 GB RAM i jakiś Radeon 4600 chyba). Problem występuje nadal, tylko, że u niego wyłącza się zazwyczaj po 1h.

EDIT: NfS: Underground i Most Wanted nie robią takich problemów. Obydwa działają bez zarzutu.

Bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś wie w czym tkwi problem?

Ściągnij pirata z neta i zainstaluj ze swojego klucza.(Czy tam login i hasło, bo nie pamiętam jak przebiegała rejestracja w EA)

Zainstalowałem jeszcze raz grę (tym razem pirata z neta z serialem z mojego oryginału) i patch 1.2. Ciągle to samo. Dodatkowo gra lubi co jakiś czas zawiesić się na ekranie ładowania. Spróbuję jeszcze raz zainstalować grę, tym razem bez patcha i opiszę czy coś się zmieniło.