NfS Ungd 2

Witam.

Wlasnie przegladalem screeny z NfS u2 i napotkalem takie foto.

need_for_speed_underground_2_large_7.jpg

Wiem ze to foto jak gra byla w planach dopiero i wszystko sie zmienilo.

Jednak garaz przedstawiony tak jak na fotografii jest w/g mnie ladniejszy niz oryginalnie.

Ciekawe czy jest mozliwosc zmiany go (mod lub cos w tym stylu).

Czy ktos sie natknol na taki mod ?

I co sadzicie o takim garazu ?

Ładny screen niestety nie widziałem (narazie) żadnego moda (ale poszukam)

foto wypas :smiley: juz biorę sie za szukanie…

jak znajde dam znać 8)

nie jestem pewien ale przypadkiem to nie jest screen z PS2, moge sie mylic ale z tego co kojarze to wyglad interfejsu w PS2 i na PC troche sie rozni

Hmm.

Zbytniej roznicy nie ma miedzy wersja PC a ps2.

Jedynie graficzna :wink:

W ps2 garaz wyglada tak samo.

Wiem bo gralem na ps2 w Undg2.

Powiem jeszcze ze grafika na ps2 po zobaczeniu wersji pc troche odraza od gry :wink:

a ma ktos moze moda na kase jesli tam to prosze kontak na meila andrzej.zary[at]gmail.com z góry dzieki a i mam stronke z roznymi dodatkami alke z tego co sie orjentuje to tam ten mod niedziala ( na kase) pojawia sie tylko blad 404 i dalej po niemiecku o to ta stronka 8)

Screen jest ładny. Garaż też ładny, ale wątpie żeby był mod. :frowning:

Tez domyslam sie ze ciezko cos takiego znalesc jak wogule takie cos jest :frowning:

Moze z czasem sie pokaze cos takiego bo jak narazie nie spotkalem.

Powinieneś napisać maila z pytaniem o tego screena do ludzi z tej stronki z której to wziąłeś może ci coś podpowiedzą

jak sie komus co sie zna na programowaniu dac pomysł zeby zrobił taki mod, to niedługo powinien wyjsc oto fajna stronka na ktorej miedzy innymi mozna dawac pomysły i jestem jakis koles ktory robi jakies progsy do NFSU

http://nfsu2game.info/

jakie sa wozy w zachodniej wersji gry?

bo zauwazylem taki mod:

  • NFS:U2… USA <==> PAL

Opis: Mod pozwalający w amerykańskiej wersji gry posiadać wozy z europejskiej wersji gry!

Rozmiar: 50, 3mb

nie bedziesz miał hondy civic i chyba hammera ale bedziesz miał opla corse i peugota 106

Wiem ze Hammer jest bo posiadam wersje UK.

Czyli europejska.

Za Honde jest Peugout 106 tyle wiem.

//Update\

Mam jeszcze male pytanie.

Jak zrobic szybki start.

Poniewaz przez przypadek zrobilem teaki ze przez pare sekund cislem na nitro bez jego ubytku.

Nie wiem co wcislem dokladnie.

Moze ktos wie jak zrobic zeby autko mialo takiego kopa na starcie ?