Nfs unleashed - brak możliwości zmiany hasła w autologu

Witam serdecznie! Pytanie do Was, jak mogę zmienić wcześniej wprowadzone hasło do autologu w grze nfs unleashed 2?

Przy logowaniu występuję błąd-wiem, że jest złe hasło. POMOCY! ! :cry:

WOW, jeszcze nie słyszałem o Need For Speed Unleashed 1, a już jest druga wersja? :o :lol:

Zapewne możliwość zmiany hasła jest przez stronę www firmy Electronic Arts.

nie czepiaj się…wiesz o co chodzi.

ale chodzi mi o zmianę hasła w grze a nie na stronie!

Nie czepiam się i nie wiem o jaką grę chodzi, bo pytasz o taką, która nie istnieje. A chcąc nie chcąc, konta w grach są połączone z systemami www producentów/dystrybutorów, zatem tam powinieneś szukać tego, czego ci trzeba.

No niestety nie jest to mała ■■■■■ółka, bo gra się nazywa Shift 2: Unleashed, a nie Need For Speed Unleashed 2, to bardzo wielka różnica. Pomóc chciałem ale niestety ty sam podając błędną nazwę wprowadziłeś mnie w błąd, co uniemożliwiło mi nawet przeszukanie tematu w google.

widzę, że jeden użytkownik ma wyjątkowy problem ze skojarzeniem pewnych faktów. Rozumiem, tacy ludzie też się zdarzają.

Znalazłem rozwiązanie, nie do końca satysfakcjonujące ale jest.

Fakt problem ustępuję, ale pojawia się inny, usunięcie tego pliku daje możliwość wprowadzenia ponownie hasła, ale niestety kasuję cały dotychczasowy progress kariery. Jest to moim zdaniem wielka wada. Dlatego nie zalecam tej metody komuś kto ma np. 70% kariery. Jak się czegoś dowiem to dopiszę. Pozdrawiam!

PS: Paranienormalny moim zdaniem dobrze wiedziałeś o jaką grę chodzi - skojarzyłeś. Twoje posty w tym temacie to off’y. [-X