NFS World na starym komputerze

Posiadam procesor Pentium 4 2.8ghz, karte graficzną ati radeon 9550 128mb i 512 ram, gra się uruchamia i działa, ale nie chodzi dobrze, w sensie są ściny i to duże. Można temu jakoś zaradzić? bez wymiany sprzętu?

Nie bardzo,to już jest zbyt epokowy komputer,musisz mieć co najmniej dwurdzeniowy procesor i 2 GB ram,karta grafiki może jest z 30 zł warta

Śmieszne…

Mam jednordzeniowy procesor (athlon 3200+) 1.5 GB ramu DDR(PC3200) i 7600 GS na AGP i ta gra chodzi płynnie na średnich :slight_smile:

Na twojej karcie (ati radeon 9550 128mb) grałem w Crysis (1) :smiley: oczywiście lagi były :stuck_out_tongue:

Spróbuj:

+aktualizacja sterowników graficznych

http://support.amd.com/us/gpudownload/w … ang=Polish

Sterowniki które podałem są na Windows XP.

Jeżeli to nie pomoże to:

+dodać 1gb ram

Tylko że to Athlon,a P4 jest miej wydajny,ma słabą architekturę,decyduje jeszcze to że masz 1,5 GB ram

World tnie chyba wszędzie, nawet mój GTS450(kastrat) na wysokich nie prezentuje “odpowiedniej” płynności gry. FPS jest sporo, 40-50 (inne gry potrafią przy 30 zachować płynność) ale ta gra po prostu tnie, wielu ludziom podobnie.

A jeśli masz słaby sprzęt, to nawet podkręcanie nie pomoże. Raczej nie pograsz w to płynnie bez upgrade :slight_smile:

A upgrade na tej płycie nie jest opłacalny,bo potrzebujesz wszystko stare,starego typu procesora chyba na Slot 1 jak się nie mylę,pamięci DDR1,i karty na AGP,to do dostania chyba tylko na allegro albo w komisach komputerowych,dopłacasz więcej jak za nowe,bo tego już nie produkują i tak to z komputerami jest