Nfs

Jaki jest najnowszy NFS na PC-eta :smiley:

NFS Underground 2 :smiley:

A Most Wanted jest na peceta czy na co innego

A czy Most Wanted nie jest własnie podtytułem NFS Underground 2 :?:

LOL jasne że nie! MOst Wanted jeszcze nie wyszedł !!

Nie :slight_smile:

Most wanted jest dopiero zapowiadany na next geny pokroju xbox360 ps3 … a na peceta tez sie ukaze :slight_smile:

Ale bedzie miala napewno bardzo wysokie wymagania .

Mam trailer …super to wyglada :slight_smile:

Najnowsza w tej chwili jest NFS Underground 2 .

Ok, dzięki. Ja przygodę NSF skończyłem na Hot Pursuit. Teraz to tylko kumple się w to bawią.

to od NFS:HP do nadrobienia zostało Ci:

-NFS Porsche 2ooo

-NFS Hot Pursuit 2

-NFS Underground

-NFS Underground 2

-NFS Most Wanted Coming Soon =]

Nie mam zamiaru wtdawać pieniędzy na grę, któa już mnie przestała bawić.

A Wy sobie piraćcie dalej i ściągajcie wersję po wersji…

Kogo masz na mysli ??

Te osoby wiedzą, nie ma potrzeby wymieniania z nicka.

uderz w stół a nożyce się odezwą… albo i nie zresztą odrazu podejrzenia o piratowanie to nie ciekawie wygląda

Wiele trzeba będzie zainwestować, żeby pograć w NFS Most Wanted. Gra wygląda imponująco. Na razie na XBox 360 i PS 3. Pożyjemy zobaczymy.

Jeśli chcecie coś z lepszą grafiką niż NFS Underground 2 to kupcie Juiced lub Street Racing Syndicate (sterowanie nie jest zbyt ciekawe, jedyny + to grafika).

witam, ja mam taką wileką prośbę do Was, gram sobie w Undergrounda 2 i nagle zniknęły mi wsystkie wyścigi, nie wiem co mam robić. Jak byście mogli mi coś pomóc… byłbym bardzo wdzięczny

mlody91 trzeba ręcznie ich szukać. Włacz mape i poszukaj liste pozostałych wyścigów jakich nie ukończyłeś

tak właśnie próbuje, tylko, że zjeździłem chyba już całe miasto jakie mam dostępne i nic, znalazłem tylko 2 wyścigi, które przeszedłem, ale to nic nie dało, dalej ich nie było. Później wszedłem w garaż, dałem mapę i zobaczyłem jakich nie przeszedłem i dałem enter, włączył mi się wyścig. Niby je przechiodziłem, bo tak było napisane (compleited) ale kasy nie dostawałem. Trochę mnie irytuje :roll:

Ale dzięki za wskazówkę

i nie dostaniesz te wyścigi są za free :slight_smile:

aaaaa…heh dzięki, ale z kolei teraz nie mam już w ogóle wyścigów, przeszedłem wszystkie z “Stage 1” i “Stage2” i nic fdalej mi nie wchodzi na mapie, mam 3 samochody,l Supre, Mx-5 i Cadilaca (SUV) i nie wiem czy trzeba może jakiś nowy, czy co… :?