NFSU 2 i restart komputera

Wlasnie kupilem sobie underground 2 ale mam wielki porblem! !!

Może Ci zasilacz nie wyrabia lub karta graficzna się przegrzewa

kiedy ja mam radeona 7000 64mb to chyba powienien wyrabiac ?>?

a czy to sie dzieje na innych grach?

na inny gierka nigdy mi sie to niezdazylo.

ZNAJOMEMU TEZ SIE KOMP RESTARTOWAL NA TEJ GRZE DAL DO SERWISU I SIE OKAZUJE ZE COS NIE TAK Z PLYTA GLOWNA BEDZIE JEJ WYMIANA

Zainstaluj SpeedFan 4.19 i podaj nam temperaturki.

a masz najnowsze stery? albo czy directx_9c_ masz zainstalowanego ? Bo ja mam Radeona 9600 XT i na oryginalnych sterach NFSU2 nie rusza. Musiałem pociągnąć najnowsze z neta !

Jakby nie miał DirectX 9c to NFSU2 nawet by mu nie ruszył.

Być moze przegrzewa ci się procsesor :]

Zrób tak, jeśli będziesz miał zbyt wyskoją temperaturę na procku, to zainstaluj sobie jakiś bardziej wydajny wentylator na procka :smiley:

oto temperaturki :

Temp1:29C

Tem2: 37c

HD0 14c

Your System Game Requirements

Operating System (Get Updates) Microsoft Windows XP Professional (Build 2600) Windows XP/2000/ME/98

System Memory 512.5 256.0

Processor Speed 1595.9 933 MHz

DirectX Version (Get Updates) 9.0c 9.0c

Display Device (Get Drivers) RADEON 7000 SERIES

Display Memory 64.0 32.0

Display Driver 5.1.2600.0

Sound Device (Get Drivers) C-Media Wave Device

Sound Driver 5.12.01.0038

Powyżesz temperaturki czyli procek,płyta główna i dysk są w porządku.

Niestety niema temeratury karty graficznej. Może ona sie przegrzewa.

A czy napewno jest to orginal??

Ustaw w opcji mniejsze wymagania, no mozliwe tak jak mowia inny karta sie przegrzewa, a zobacz czy tak bedzie sie dziac po formacie

Pozdro

Ja miałem tak samo i z oryginałem, ale miałem w tedy win 98. Po formacie przeinstalowałem na win xp i all działa spox

innym rozwiązaniem może być zainstalowanie najnowszego patha z oficjalnej strony gry

jaki system?? bo u mnie z karta radeon 9200 komp sie restartowal przy nfsu1 jak w systemie nie bylo service pack’a. w kazdym systemie bez service packa tak sie dzialo. nosilem do serwisu i nic nie zdzialali. tylko jak zainstalowalem service packa od razu problem zniknal i nigdy juz mi sie komp nie zrestartowal

Aik ja mam inna porade, mialem podobny problem, sprubuj przelozyc kosc ramu do innego slotu, ja tak zrobilem i NFSU 2 mi teraz chodzi. Tez myslalem ze to wina plyty albo grafiki ale ona byla wporzadku, potem myslalem ze oprogramowanie jakies mi robi bledy ale tez nie wiec zostaly tylko ramy i udalo sie jak narazie wszystko pyka jak nalezy. Pozdrawiam, aha mi sie restartowal nie tylko na nfsu 2 ale i na innych aplikacjach.