NFSU Carbon nie działa

Witam.

Jakiś czas temu chciałem zainstalować NFSU Carbon na moim komputerze. Grę miałem przegraną. Instalacja przebiegła bez problemu lecz przy starcie gry powstał problem. Już na pierwszych animacjach/reklamach sponsorów oraz obrazie ładowania do menu i w całej grze obraz był tragiczny. Kolory były nie widoczne, nie które fragmenty gry zdeformowane i przeważał kolor czarno-biały. Poszedłem więc do kolegi aby zapamiętać wejście do Opcji Grafiki. Niestety zmiana rozdzielczości i zmiana detali tez nie pomogła. W końcu grę odinstalowałem. Myślałem że może wina źle nagranej płyty. Jednak u kolegi zainstalowała się bez problemu i wszystko działało wyśmienicie. Oczywiście po instalacji gry zainstalowałem dołączonego na płycie Directa. Nie pisałem na forum o tym gdyż myślałem że może mam za słabą karte graficzną. Poczytałem o wymaganiach gry na necie i się zdziwiłem trochę gdyż producent zaleca min. 64MB kartę graficzną a ja posiadam właśnie GeForce 64MB czyli powinno działać na mojej karcie. Co do RAM to zalecane min 512MB a ja mam 256 ;/ Czy przez mała ilość RAM mogę mieć te problemy? Proszę o odpowiedź, pozdrawiam.

Na tej karcie zapomnij, ramu też za mało

Ja bym powiedział że przez bardzo starą kartę graf. Mało ram wpłynie tylko na płynność gry, a “glitche” wskazują na problemy z grafiką.

Reasumując, grafika jest za stara, mimo i “RAMowo” spełnia minimalne wymagania.

a może nie masz pixel shader a nie masz geforca 4 mx