NFSU2 nie reaguje na klawiature

Witam, mam dość dziwny problem z nfsu2. Gierka oryginał działała normalnie do czasu, aż wypięła mi się kość ramu podczas gry :smiley: od tamtej pory gra nie reaguje na klawiaturę, tzn. w menu nic się nie da zrobić profilu wybrać nic. Jeździć mogę normalnie klawisz esc działa tylko raz i klawisz q działa ;/ wkurza mnie już to bo tak jest niewygodnie grać. Jak to naprawić? gierka była już instalowana kilka razy, nowe savy, szukałem wirusów i nic :stuck_out_tongue:

Dodane 27.02.2010 (So) 21:10

Eh myślałem, że się naprawiło ale jednak nie ;/ jak chcę włączyć wyścig lub mapę albo odczytać wiadomość albo powrócić do gry z pauzy gra się zacina na 5-10 sec i dopiero po tym czasie znów mogę jechać :expressionless: tak jakby się coś ładowało.

mój komputer

-ocz sxs 600w

-asus a7v600x

-2gb ram kingston 1gb i kingmax 1gb

-ge force 7300gt 512 ddr2

-athlon xp 2400+

brat ma słabszy sprzęt ale tych zacin nie ma :roll:

A próbowałeś z wypiętą kością ? Tzn. tylko Kingston albo Kingmax ?

Tak i bez różnicy.

Czesc, udało się rozwiązać problem?
Mam podobny :frowning: po zainstalowaniu gry klawiatura działała bez zarzutu, lecz trochę się cięło, więc zrobiłem auktualizacje sterowników karty graficznej. Klawiatura nadal działała do momentu kiedy nie uruchomiłem gry z uprawnieniami adminisratora od tej pory gra nie reaguje na klawiaturę ani na pada nie mogę pominąć intra w opcjach mogę zmieniać funkcje klawiszy, dodam że myszka działa normalnie i poprzez kliknięcie pomijam intro. Reinstalacja nic nie pomaga usuwałem pliki z rejestru. Może ktoś miał podobny problem ?
Sprzęt:
Win 10 8 gb ram proc i7 karta graf gforce GT 555