NFSU2 +Powrot z garazu do Explore Mode

Witam!

Dostalem gierke od kumpla z Niemiec, wiec jak sie zapewne domyslacie jest to wersja “aryjska”. Zaaplikowalem jej Language-switcha i wszystko pieknie myka. Niestety w pewnym momencie pojawil sie problem (zaznaczam, ze patch nic nie dal). Mialo to miejsce kiedy dostalem wyscigi od sponsora (te z rozowymi krzyzykami). Otoz kiedy chce powrocic z garazu do explore mode, pokazuje sie plansza ladowania… i na tym koniec, “laduje sie i laduje i laduje”. System nie wisi, wisi tylko gra. Daje sie to obejsc, jesli np. wejde na chwile do mapy swiata, pozniej wroce do garazu i przejde do explore mode, ale kiedy przejade miastem po wyscig z serii “krzyzykowej” i go wybiore, to dzieje sie dokladnie to samo. OCB? Pomozcie!

Pewnie masz jakiegoś niedorobionego pirata! !!

Przepraszam jesli Cie uraze, ale czy myslisz czytajac czasem? Skoro zaaplikowalem patcha, znaczy ze mam oryginal, prawda? Nie pisze nic o piracie.

Mi sie dzieje z kolei co innego np. nie ejst to czeste ale nie kieedy tez mi sie gra zawiesz jak przejde wyscig i pokazuje sie tabela kto byl na jakim miejscu i kiedy klikam myszka albo entere na continue to nie reaguje. i musze wylaczyc gre a przeciez przeszedlem wyscig! !!

:smiley:

Sprubuj przeinstalować grę moze to jest wina tego patcha

Ale i przed patchem i po patchu to samo. Poza tym zaobserwowalem jeszcze cos. Skasowalem save’y i zaczalem od nowa i… Po pierwszym tunningu to samo. Juz nie wiem sam, czego to wina. :frowning: :frowning: Sprobowalem execa zmieniac (sciagalem pirackie), ale to tez nic nie daje :frowning: A ten language switcher moze miec cos do tego?