Nfsu2

tak czy owak maximuss36 coś tam masz niefobrego… załóż topic i opisz co i jak to będziemy radzić :wink:

przez 1 gierke i nie bede kopał całej greafiki jak reszta idzie ok mam tylko problem z Colinami 03 04 ale wiem juz ze przez ( alkohol120 ) “nie mysleś dwuznacznie hihihih” jezeli go usune to idzie , wole mieć ten program do nagrywania bo częściej go uzywam niz głupia gier

PS Gry to temat rzeka jak sami widzicie i nie wiem czemu tak rzadko jest poruszany na tym forum …

Bo nie jest to forum sensu stricte o grach.

Ja grałe w to na ratyu co jakiś czas :smiley: :smiley: :smiley: Tak jest ciekawiej bo jak się grało non stop to nudne to się serio robiło :cry: Ale ogulnie spoko gra Grafa jest wyjeboza i to się liczy a po drugie jak by nie była tak fajna to nikt by o niej teraz nie pisaał :smiley:

Powinien być tryb Tuning, gdzie masz wszystkie części i możesz tuningować na maksa, a potem zapisywać swoje dzieła. Niestety owe części trzeba najpierw odblokować :evil:

Gra podobała mi się tylko do momentu gdy ją przeszedłem pierwszy raz. Kiedy jest się ciekaw co dalej. Ale jak się już przejdzie to tyle że jest. Mi się tylko podoba sam tyning w Quick Race i jazda w Dragu. Dość duża ilość błędów, brak widoku ze środka (nie do wybaczenia) no i można się czepić co do poziomu trudności gry. W jedynce tak jak powinno być stopień trudności się powoli zwyżał i kiedy się nie wygrało jednego wyścigu to się próbowało raz, dwa, … i to ją czyniło fajną. Natomiast w 2 poziom Easy jest nim naprawde, a reszta nie odczułem dużej różnicy. Ale ogólnie gra mi się podoba.

Podsumowując

Zalety:

-mało powtarzających się wyścigów

-możliwość Chip Tuningu

-miasto po którym można poprostu pojeździć

Wady:

-duża ilość błedów

-dość wysokie wymagania

-źle wykonane poziomy trudności

-mała grywalność (szybko się nudzi)

-komiksy zamiast filmów(jak kto woli, mniue osobiście się to niepodoba)

Ogólnie gra jest nawet, nawet, lecz w NFSU1 było to coś do czego chciało się wracać, a dwójka to starciła.

Wiecie coś może o NFSU3. Na pewnej stronce czytałem, że miała wyjść w maju. CZy to prawda, że wogle ma istnieć??

Ma byc nastepny Need for Speed:Most Wanted

Wszystko a’la Underground tylko dodano policje i pewnie wiecej czesci do tuningu oraz pewnie wiecej aut i wieksze miasto.

Poza tym nie powinno nic ulesz zmianie.

Wracajac do Undeground 2 to nie mam nic przeciwko niemu.

Gra jest bardzo dobra.

Sam tuning aut wciaga.

Jedyne co mnie drazni to to ze niewiadomo jakbysmy szybko nie pruli naszym autem przeciwnik zawsze nas dogoni…ZAWSZE.

Ale poza tym wszystko jest ok.

:>

właśnie dlatego lubie NFS: HP2 bo jest policja 8) chyba se zainstaluje :lol:

No ta policja to super sprawa. Ciekawe czy będzie można jeździć policyjnym ale stuningowanym wozem. Ojaaaaa :lol: . Wóz policyjny który bez problemy osiąga 400 km/h. :smiley: Moc 600 KM i 800 Nm. Byłoby SUPER. :twisted:

zaduzo sie chyba w GTA nagrałes :?

Jeżeli to było do mnie to małe sprostowanie. Nigdy w żadną część GTA NIE GRAŁEM.

I masz czego załować. :smiley:

I masz czego załować. :smiley:

Jak nie grales w zadna czesc, poczawszy od GTA1 do GTA:SA na ps2…juz niedlugo rowniez na PC to ZALUJ !!

Bo takiego klimatu i grywalnosci to zadnaga gra nie miala i nie bedzie miec przez bardzoooo dlugo.

W GTA III moge do teraz grac i niegdy mi sie nie znudzi.

Zakup gier takich GTAII, GTA:VC to sa oplacalne zakupy jak nigdy.

To jakby kilo zlota za 1 zl :stuck_out_tongue:

Cena 1KG złota ~ 43900 Zł

Cena gry GTA Vice CITY ~ 118 Zł

:slight_smile:

No ale GTA to zloto samo w sobie :slight_smile:

I tak czy siak warto je KUPIC !

Przypominam, że temat to NFSU2 :?

NFSU2 to średniawa gierka, na pewno nie warta swojej ceny…

Dzieki ,tez zaczynalem sie niepokoic :? :shock:

A co NFS to powoli zaczyna mnie nuzyc…ale fajna muza i grafa…szkoda ,ze niemam na ful detal.

A co do muzyki to interesowaly by mnie niektore kawalki …ekskluzywnie zrobione dla samej gry,czy wiecie moze jak mozna je z tamtad wyciagnac ?

:!: Poszukaj na stronie EA

:!: i NFS.com.pl

Ja dopiero zacząłem grać i gra mi się nawet podoba, może dlatego że nie grałem w 1. Zna ktoś stronę z spolszczeniem do tej gry?