Nfsu2

Jak dlugo graliscie w NFSU2 i co o niej sadzicie .

Wpisz NFSU2 do wyszukiwarki i przeglądaj tematy z opiniami.

Ja sam doszedłem do około połowy i zaprzestałem grania, bo zwyczajnie mi się znudziła.

heheh ja nie grałem wcale bo u mnie na P4 nie idzie ta gra hihihihi

Na P4 powinna działać :shock:

Rzeczywiście szybko się nudzi.

bo pewnie badziewna grafa (9200se, 5200) do tego 256 ramu :confused:

co do samej gry, to BYŁO BYŁO BYŁO!

spadła grywalność, monotonia, błędy!

NFSU było dużo lepsze, do tego online :slight_smile: ludzie w to grali i grali :slight_smile:

Grałem chyba z 4 razy po kilkanaście minut i gra poszła w kąt :smiley:

Eee… dla mnie to ona kiepska jest. Najlepsza z serii NFS jest część 4: “Porshe” Najbardziej w NFSU2 mnie wkurza brak uszkodzeń pojazdów

Przypominam o http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=25113 :wink:

Ja to wogule jej nie instalowalem jak przeczytalem opinie graczy:D

Czyli wydałeś pieniądze, a nie raczyłeś nawet przetestować gry, bo zasłyszałeś, że jest do niczego :-k :expressionless:

NOm Wolalem se w FIFE pOgrac:D A ta gre sprzedalem koledze po jakims czasie

na mojej GF 5700 FX 256/128 przy 512 r nie zipneła nawet nat na low natomiast 1 część idzie na fula

Mi tam się podoba. Grafika nawet ładna ale najbardziej podobają mi się możliwości tuningu samochodów :slight_smile:

:o jak to możliwe :shock: na takim sprzęcie to powinieneś latać, a nie jeździć :stuck_out_tongue:

coś tam masz nie tak :?

a sama gra… no cóż… wszystko znamy z części pierwszej + miasto do eksploracji… w sumie gra całkiem niezła, ale nudzi się szybko :-s

dobra dla tych którzy nie grali w 1 część, mi się znudziła po 7 wyścigach…

mi sie gra podoba zwlaszcza wyscigi i tining samochodu.super gra. :smiley:

prubowałem juz wszystkiego i fakt grafika jest ok nie najlepsza ale w sredniej sie miesci gry typu igi 2 pince of persia ida na fula bez mrugniecia a głupia NFS 2 nie zipnie mało tego na moim 2 kompie duronie 800 idzie na low bez detonatora na zwykłym sterze

igi 2 ma tak rozbudowana grafe jak na okres w którym wyszedł, ze pożal sie boże :lol: hahahaha igi 2 to kiepska gra ze wzgledau na grafike, w porównaniu np. do mafii, która także była z tego okresu :wink:

masz racje co do grafiki ale co do gierki nie zgodze sie jest swietna przeszedłem ja parę razy całą i nie znudziła mi sie w porównaniu do gierek typu NFS