Nfsu2

Poszukuję do tej gry seva 100% gdzie go mogę znaleźć proszę o linki.

http://dlh.net/getfile.php?80:/cheats/p … nfs2uc.rar

Rozpakuj to i wrzuć do C:\Documents and Settings\Twoja Nazwa Użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\NFS Underground 2

mateusz1990 Dzięki :smiley:

to trzeba tam wrzucić te wszystkie foldery tam z tego archiwum ??

Pliki w folderze po wypakowaniu wrzuc do:

a macie linki do sejwów ,żeby były te pliki już bez folderów :?:

Po prostu kopiujesz ostatnio folder i wklejasz tam gdzie podał Patricko. Folder tamten może być ukryty.

Tak. Folder Ustawienia Lokalne domyslnie jest ukryty.

Dlatego lepiej aby BUNIO wpisal w pasku dokladny adres do tego folderu.

Lub poprostu:

Narzedzia > Opcje folderow > Widok > Pokaz ukryte pliki i foldery

Mi ta strona co podał mateusz1990 nie pasuje moze macie inne …??Bardzo bym prosił o podanie linka bo szukałem na googlach i zeby sciagnac to trzeba byc zalogowanym(zarejestrowanym) i trzeba zapłacic 6zł :confused: :-x :o :smiley: Podajcie linka dzieki… :wink:

A niby czemu ci nie pasuje ??

Poza tym to nie jest strona tylko bezpośredni link do ściągnięcia ty save’ów. Na pewno działa bo sprawdzałem.

hejka może mi kots pomuc chciałbym się dowiedziec jakie są wozy w nfsu2 mam już subaru wrx jakie są dalsze ??

samochody

czy to są wszytkie wozy??

tak to sa wszystkie wozy wiecej nie ma :slight_smile:

łe ja juz mam subaru i wiecej niema no to trzeba se sciagnac jakies wozy aha dary.zary dziki jak chcesz to wejdź na gg poklikamy ??

jedyne co mozesz zrobic to zaladowac wozy z wersji europejskiej do amerykanskiej i na odwrot ale wtedy masz dodatkowo chyba ze 2 samochody w tym opla corse drugi to nie wiem jak masz jakies pytania w sparwie NFSU iNFSU 2 to zapraszam na dosyc dobre forum o tej tematyce