Nfsu2

(Paweł) #1

Poszukuję do tej gry seva 100% gdzie go mogę znaleźć proszę o linki.

(Mateusz Roza) #2

http://dlh.net/getfile.php?80:/cheats/p ... nfs2uc.rar

Rozpakuj to i wrzuć do C:\Documents and Settings\Twoja Nazwa Użytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\NFS Underground 2

(Paweł) #3

mateusz1990 Dzięki :smiley:

(Bunio) #4

to trzeba tam wrzucić te wszystkie foldery tam z tego archiwum ??

(Patricko) #5

Pliki w folderze po wypakowaniu wrzuc do:

(Bunio) #6

a macie linki do sejwów ,żeby były te pliki już bez folderów :?:

(boczi) #7

Po prostu kopiujesz ostatnio folder i wklejasz tam gdzie podał Patricko. Folder tamten może być ukryty.

(Patricko) #8

Tak. Folder Ustawienia Lokalne domyslnie jest ukryty.

Dlatego lepiej aby BUNIO wpisal w pasku dokladny adres do tego folderu.

Lub poprostu:

Narzedzia > Opcje folderow > Widok > Pokaz ukryte pliki i foldery

(Dawid203) #9

Mi ta strona co podał mateusz1990 nie pasuje moze macie inne ...??Bardzo bym prosił o podanie linka bo szukałem na googlach i zeby sciagnac to trzeba byc zalogowanym(zarejestrowanym) i trzeba zapłacic 6zł :confused: :-x :o :smiley: Podajcie linka dzieki......... :wink:

(Mateusz Roza) #10

A niby czemu ci nie pasuje ??

Poza tym to nie jest strona tylko bezpośredni link do ściągnięcia ty save'ów. Na pewno działa bo sprawdzałem.

(Djalouder) #11

hejka może mi kots pomuc chciałbym się dowiedziec jakie są wozy w nfsu2 mam już subaru wrx jakie są dalsze ??

(system) #12

samochody

(Djalouder) #13

czy to są wszytkie wozy??

(system) #14

tak to sa wszystkie wozy wiecej nie ma :slight_smile:

(Djalouder) #15

łe ja juz mam subaru i wiecej niema no to trzeba se sciagnac jakies wozy aha dary.zary dziki jak chcesz to wejdź na gg poklikamy ??

(system) #16

jedyne co mozesz zrobic to zaladowac wozy z wersji europejskiej do amerykanskiej i na odwrot ale wtedy masz dodatkowo chyba ze 2 samochody w tym opla corse drugi to nie wiem jak masz jakies pytania w sparwie NFSU iNFSU 2 to zapraszam na dosyc dobre forum o tej tematyce