Nfsu2

Mam takie pytanie, z samej ciekawości. Jaki był wasz najdłuższy drifting, chodzi mi tu o punkty, za jednorazowy :slight_smile: Mój brat miał 48 tys. Więc czekam na wasze wyniki =)

coś grubo ponad 50 000 (54 z czymś)

Ja miałem słabiutko by tylko ok. 30 tys.

A macie może spolszczenie do NFSU 2, nie chce tworzyć nowego topicu więc tu piszę :slight_smile:

Chyba ni ma :stuck_out_tongue:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … olszczenie

Raczej nie ma :slight_smile:

Ja w NFSU1 miałem ponad 70 tys. :stuck_out_tongue:

najdłuższy drift to 47.200 (Mitsubishi Lancer EVO VIII)

a przez cały wyścig uzbierane 369.500 :wink: (Audi TT)

Mam w grze, że mam odblokowane 100% części, lecz Wide Body Kits nie jest odblokowane :confused: Co może być przyczyną?? :stuck_out_tongue:

baa ja mialem ponad 100k ;p bylo king of drift czy cos takiego ^^ to byl drift w tych gorach nie pamietam jak one sie nazywaja. tam sa 2 takie swietne zakrety na ktorych sie zarabiscie stuka punkty

Ja najdłuszy jaki miałem dryft to grubo ponad 200 tys. Sam nie wierzyłem że to zrobiłem. Miałem kiedyś screena, ale gdzie się podział to nie wiem. Natomiast czasowo to około 15s. Właśnie wtedy były te 200 tyś. Zrobiłem to Nissanem 350Z.

POZDRO :twisted:

kumpel mial około 400tys :wink: a nawet i wiecej chyba ;]

na lanie jak swego czasu sie bawilismy, to przebijali 1mln na drifcie :wink:

drifta powyzej 150tys łatwo machnac na ostatnich traskach drifta :wink: pozatym dobrze ustawiona furka musi byc :wink:

moj best total to około 600tys :wink:

W Underground coś koło 500tyś. a w U2 ze 130000. Najlepiej jest robić w tak jakby rondach na trasach we wzgórzach

to zalezy od jak bedziesz jechal ja mialem 45tys

Cos kolo 150-170 tys nie pamietam dokladnie

Ale nie chodzi na całej trasie, tylko pojedynczego :confused:

potwierdzenie dość wysokich osiągnięć kumpla :wink:

olo_drift.jpg

olo_drift2.jpg

sam autor driftu mowi, ze jest mozliwe zamkniecie traski jednym slajdem, z duzo wyzszym wyniczkiem :wink:

btw: da ktoś wiecej ? =] :twisted:

Zamykam nie bawimy się w archeolgów

Pozdrawiam Gutek2222