Ni€ mog€ pisac

Cz€sc.

Cos mi si€ popsulo. Rozlal€m wod€ na kalwiatur€ i pdoczas sci€rania uspil€m komput€r. Wlaczyl€m i wt€dy przy zuywaniu polskich znakow np. przy klikni€ciu ctrl wlaczala si€ prz€gladarka a jak byl€m na prz€gladarc€ to strona glowna. Przy innych kombiancjach np. a plus alt wlacza si€ kalkualtor. Zaczal€m cos psial i najp€irw otworyzlo mi doku€mnty, pozni€j €jszcz€ cos. Obliczylo jaksi p€irwiast€k na kalkulatorz€ a pot€m uspilo komput€r. ;/

I t€raz zamaist € to mam znaczki waluty €uro no i wi€lki burd€l.

Cal€ szcz€sci€ z€ zalgowoalo mn€i tutja automatcyzni€ bo n€i wi€m jak bym si€ zlaogowal.

W jaki sposob z tym walczyc?

POMOCY! !!

Klawiatura wysuszona? Masz ustawiony polski programisty?

Malo co nakapalo. Mam polski ustawiony.

Spróbuj zmienić na inny język i później po restarcie znowu na polski.

Jak to zrobic? tzn Jak zmi€nic?

Zobacz - windows-vista-polskie-znaki-t320039.html

Al€ ja mam XP.

€DIT: Musz€ isc spac bo rodzic€ karza ;p

Jutro z tym powalcz€.

Ludzie to tak samo się zmienia Przejdź do Panelu Sterowania-> Data, godzina, język i opcje regionalne (ikonka kuli ziemskiej i kalendarza)->Opcje regionalne i językowe (globus)->tam masz zmień klawiaturę

Zawinił trojan, któryś z sześciu xd. Wyłączył mi całkowicie możliwość pisania na klawiaturze, więc kupiłem nową ale i tak nie działała. Usunął skrót klawiatury ekranowe. Na szczęście miałem w uruchom wpisaną domyślnie komende na klawiature ekranową ale się nie przydała bo okazało się, że zablokował także możliwość połączenia się z internetem. Przeszukałem folder pobeiranie i okazało się, że jest tam instalka Kaspersykiego. Zainstalowałem, przeskanowałem i usunął problem.