Nic nie dziala po właczeniu laptopa, błędy różnych aplikacji

Potrzebuje POMOCY! !!

No to straszliwie namotałaś w tym laptopie. To czyszczenie autostartu bardzo nieprzemyślane. Skutek: nie startują aplikacje, które muszą startować z systemem. Zwykłe oprogramowanie typu np. Java (też wykasowałaś tzw. update!) to pestka, gorzej, że nie startują sterowniki niektórych urządzeń. Sprawdź w: Start > Uruchom > wpisz “mscofig” i w zakładce Uruchamianie sprawdź, czy można przywrócić wykasowane uprzednio wpisy. Można też sprobować przywrócić system “do tyłu”, na czas przed tym “czyszczeniem” autostartu.

Tylko, ze nawet STARU nie moge uruchomic…

No to już bardzo niedobrze. Pozostaje prawdopodobnie naprawa systemu typu R, czyli nadpisanie, ale boję się Ci go proponować. Może jeszcze ktoś z forumowiczów ma inne rozwiązanie? Poczekaj trochę.

probowalam uruchomic system w trybie awaryjnym z wierszem polecenia, co nalezy wpisac w ten wiersz??

W tym akurat ja nie mogę pomóc. Sorry!

wpisałam - chkdsk, ale sytem windows nie znalazł żadnych problemow…

Dodane 07.11.2010 (N) 15:57

w trybie awaryjnym uruchomilam przywracanie systemu jest juz ok :slight_smile:

Bzzzzdura! Od kiedy z Windowsowego autostartu można usunąć uruchamianie sterowników? -.-

Brawo, ale zabezpiecz swoje dane, które są w komputerze. Z własnego doświadczenia wiem, że przywracanie systemu przewraca system do góry nogami, robi się ładny śmietnik. :] Jak korzystałem z XP, gdy użyłem przywracania systemu to po niedługim czasie musiałem reinstalować system.