Nic nie dziala po właczeniu laptopa, błędy różnych aplikacji

(Rewelka1986) #1

Potrzebuje POMOCY! !!

(system) #2

No to straszliwie namotałaś w tym laptopie. To czyszczenie autostartu bardzo nieprzemyślane. Skutek: nie startują aplikacje, które muszą startować z systemem. Zwykłe oprogramowanie typu np. Java (też wykasowałaś tzw. update!) to pestka, gorzej, że nie startują sterowniki niektórych urządzeń. Sprawdź w: Start > Uruchom > wpisz "mscofig" i w zakładce Uruchamianie sprawdź, czy można przywrócić wykasowane uprzednio wpisy. Można też sprobować przywrócić system "do tyłu", na czas przed tym "czyszczeniem" autostartu.

(Rewelka1986) #3

Tylko, ze nawet STARU nie moge uruchomic....

(system) #4

No to już bardzo niedobrze. Pozostaje prawdopodobnie naprawa systemu typu R, czyli nadpisanie, ale boję się Ci go proponować. Może jeszcze ktoś z forumowiczów ma inne rozwiązanie? Poczekaj trochę.

(Rewelka1986) #5

probowalam uruchomic system w trybie awaryjnym z wierszem polecenia, co nalezy wpisac w ten wiersz??

(system) #6

W tym akurat ja nie mogę pomóc. Sorry!

(Rewelka1986) #7

wpisałam - chkdsk, ale sytem windows nie znalazł żadnych problemow...

-- Dodane 07.11.2010 (N) 15:57 --

w trybie awaryjnym uruchomilam przywracanie systemu jest juz ok :slight_smile:

(Mlody993) #8

Bzzzzdura! Od kiedy z Windowsowego autostartu można usunąć uruchamianie sterowników? -.-

Brawo, ale zabezpiecz swoje dane, które są w komputerze. Z własnego doświadczenia wiem, że przywracanie systemu przewraca system do góry nogami, robi się ładny śmietnik. :] Jak korzystałem z XP, gdy użyłem przywracania systemu to po niedługim czasie musiałem reinstalować system.