Nic nie działa, pomocy

Witam od pewnego czasu nic mi nie działa wyskakuje błąd, da się to naprawić, mam rózne instalacje programów i tych z vortalu i innych jakies prezentacje itp i jak chcem coś włonczyć wyskkuje taki błąd co robić da się to naprawić.

Czy np format dysku c pomoze bo te instalacje i programy mam na innych dyskach a szkoda by to wszytsko przepadło.POMOCY %7Boption%7D

Format to ostateczność. Możesz w konsoli odzyskiwania wpisać

chkdsk c: /p /r

Sprawdzi to dysk na błedy i naprawi napotkane

Czy masz zdefragmentowany dysk?

A próbowałeś uruchomić jeden z tych programów z poziomu konta o uprawnieniach administratora?

Jesteś na koncie z uprawnieniami administratora???

Tak jestem adminem i tylko jedno konto jest tylko to spróbuje w tej konsoli odzyskiwania wiec co mam wpisać samo chkdsk czy te chkdsk c: /p /r

Ok to ja sprawdze, kurcze żeby pomogło bo sporo programów mi fajnych przepadnie.

Wpisz chkdsk c: /p /r

Złączono Posta : 27.12.2005 (Wto) 19:55

Zrób to dla wszystkich partycji

wszedłem w konsole odzyskiwania wpisałem chkdsk i wyskoczyło że jest ok ale jak chcem sprawdzic by wpisac /p wpisuje i ze nie rozpoznaje wpisuje chkdsk c:/p /r i też ze nie jest rozpoznawane. Nie wiem co roobić.

Rób odstępy poprawnie powinno być tak:

chkdsk c: /p /r

Do konsoli wszedłeś przez płytę inst. WinXP?

dzieki poprostu zle wpisywałem komendę, wszytsko seskanowałem kazdy dysk, ale to nic nie dało.

Ale potem NOD32 zeskanowałem nim i naprawił te pliki.

Miałem wirusa i zaraził mi wiekszość plików. Ale dzieki bardzo chociaż troszkę sobie w Biosie pogrzebałem.