Nic nie działa, same błędy

Wszystko było ok, aż tu nagle dzisiaj na powitanie wyskakuje mi 7 jednakowych błędów różniących się tylko nagłówkami:

A treść wszystkie mają tą samą:

Nie mogę uruchomić prawie żadnej po za Operą i kilkoma innymi. Nie mogę otworzyć żadnego folderu, komputera, przywracania systemu itd. :frowning: Nawet nie mam jak przenieść swoje rzeczy na 2 kompa żeby zformatować dysk. Proszę pomóżcie co mam zrobić żeby chociarz zabrać swoje filmy, zdjęcia, muzykę itd. Zaraz się załamie… Jak próbuje otworzyć jakiś folder to wyskakuje błąd:

w innych przypadkach:

Proszę pomóżcie jak najszybciej :frowning: nie mogę zainstalować żadnego innego systemu bo mam tylko 1,3 GB miejsca… Czekam :frowning:

Albo sypie się dysk/winda albo załapałeś jakiegoś robala.:mrgreen:

Spróbuj naprawić system z płytki instalacyjnej Visty. Będziesz miał tam możliwość wyboru między instalacją a naprawą ®. I napisz jaką wersję Visty posiadasz.

Chronisz się jakoś przed szkodliwym oprogramowaniem? UAC włączony? Hmm może masz bad sectory na dysku. A objawów jakihś nie było? Niemożliwe żeby to się tak poprostu stało. Jeśli utworzyłeś punkt przywracania spróbuj odtworzyć stan systemu sprzed awarii.

WININET.dll powinieneś mieć w C:\Windows\System32

jeśli nie masz albo masz to możesz mieć uszkodzony ten plik więc pobierz i wklej w C:\Windows\System32:

http://www.dll-files.com/dllindex/dll-f … ml?wininet

Wielkie dzięki, zapisałem to od razu w system32 i wszystko działa :slight_smile: Seri zrobiło się to samo nagle. Ale dzięki już wszystko działa. Temat zamknięty.