Nic nie trwa wiecznie

Klimat na tym forum robi sie zenujący … … … … i wcale nie przez forumowiczow. To tylko takie moje skromne zdanie. Ide do lodówki po browka

To tyle, nara, pzdr

A zimne piwo zmieni Twój nastrój

Weź duży zapas bo w kosmosie będzie Ci się dłużyć.

Fajnie, ze ten temat nie jest zamkniety…jeszcze. Normalnie fajnie , tak po ludzku fajnie. Bedzie do jutra np. do godz. noooo tam np. porannej otwarty ? tzn. czy bede mogl sobie cos jeszcze dopisac (moze nie tylko ja), czy juz bedzie: TEMAT ZAMKNIEY i … … …ch…

mialem dostac bana i co hehehe moderatorki to matołki :lol:

Czyżbyś był zwykłym … czy się popisujesz

Zastanów się nad sobą :smiley:

I nie zapomnij o piszącym wyżej

Gdybym była modkiem, to za ten “popis” miałbyś u mnie wieczystego bana z dostawą do domu. :evil:

Oprócz oczywiście uprzednio obiecanego “ukręcenia klejnotów” (na SB dosadniej to nazwałam ) - za poprzednią odzywkę na Forum! :evil:

Ma to jak w banku, a pisanie do niego jakichkolwiek odpowiedzi nakręca, więc pełna ignoracja jest najlepszym lekarstwem :twisted:

:okulary:

No i po co?? Po co w koło macieju to samo?? Czy coś to da ??NIe wydaje mi się :x W odpowiedznim temacie wyraziłeś zdanie na ten temat i po co zakładasz nowy topic ?? Właśnie to zaczyna się robić żenujące… :?

Co za głupota żeby zakładać takie tematy. Jak Ci się coś nie podoba to tu nie zaglądaj nie widzę żadnego problemu.

Żenujące jest to,że niektórzy nie potrafią odnaleść różnicy między rzucaniem inwektyw na PW a publicznym forum.

Ludzie co tutaj się dzieje.Rozumiem, możemy się nielubić ale się szanujmy.A jak jesteś taki naładowany to wyjdź z kimś na solo(szkoda że Cie nie znam :evil: ) i moge się założyć że nawet się nie odważysz.

po co wogóle jest ten temat :twisted: :twisted: :twisted: ???

Po to żeby został reply-locked.gif

Akcja :arrow: Reakcja

…jak na tę porę roku,gorący,egzotyczny w rytmie Samby.W końcu zaczął się karnawał !!

Zapraszam do tańca! !!

Z tym sie zgodzę, ale…

z tym się akurat nie zgodzę. Mały cytat

To napisał jeden z nas, forumowiczów. A jest to naprawdę żenujące. Podobnie, jak kilka tematów, założonych w ostatnich dniach przez forumowiczów , bo nie przez moderatorów.

Klimat na forum tworzymy my, userzy, przez zakładanie tematów i odpowiadanie w tematach. I jesli temat dotyka bezpośrednio któregoś z moderatorów, to nie dziwne, że

A że czasami reakcja bywa nerwowa, no cóż…

Zrozumcie ludzi będących na tym forum moderatorami. Oni poświęcają swój czas na to, żeby był tu porządek. I co dostają w zamian ? Pretensje, żale itp. A czy ktoś napisze im zwykłe “dziękuję” ? Czy ktoś spojrzy w lustro i zapyta się tego gościa naprzeciwko "Czy ja jestem święty? Jak ja bym zareagował?"

Ale pewnie za dużo wymagam :?

I mam nadzieję ze takie bzdurne tematy też wiecznie nie będą zaśmiecać tego Forum. Oczywiście nie mówię tylko o tym. :!:

Zamknijcie ten temat, nie ma co go kontynuować. :shock: dziwie sie ze modzi jeszcze go nie usuneli…

…a na plamy jaki najlepszy środek?

Oczywiście, że zamknę. Ale nie z tego powodu, że sprzeczny

z regulaminem. Przyczyna jest zupełnie inna.

Z różnych powodów znalazlo sie na tym forum grono malkontentów,

którym już nic się nie podoba, sami nie wiedzą czego chcą i dają

upust swojej frustracji. A to Im posta skasowano, a to założony

topic, którego Autor zdawał się nawiedzony w swojej misji i ku

swojemu zdumieniu znalazł go w koszu.

Niby coś zrozumieli, coś w sobie zmienili - niby,niby,niby ect.

I kto winien - jedynie Moderator, który jest wrednym typem i za

nic nie potrafi lub ( o zgrozo ! ) nie chce zrozumieć nawiedzonego.

Trzeba Go na wszelki wypadek zjechać równo - reszta jest mało

istotna. I nie pomogą tu żadne tłumaczenia czy próby łagodzenia.

Forum stało się dla niektórych specjalistów najlepszą metodą

leczenia własnych stresów metodą publicznej “wyszalni”.

A, że cierpi na tym jego poziom - pal diabli. I nie jest dla nich

istotne, że cierpią na tym inni, szukający tutaj zwykłej pomocy,

którym obce są obce takie kłótnie.

Ten topic jest właśnie przykładem tego co najgorsze - nie będę

tu wymieniał personalnie - sami sobie wyciągnijcie wnioski