Nic się nie chce uruchomic, brak paska Start, Task Managera

Witam!

Dzis jak wlaczylem komputer nie wyswietlil mi się w ogole pasek Start( myslalem ze to glupi blad, klikalem w jego miejsce i nic), chcialem wlaczyc Menadzera zadan i nic się nie wyswietlalo, nawet chyba nie zamierzalo sie wyswietlic ( brak klepsydry przy kursorze), zaden program nie mogl się uruchomic,niektore opcje nie dzialaly jak np : wyswietl dostepne sieci bezprzewodowe(pisze z innego komputera). Jak chcialem uruchomic zapore systemu windows to mi się wyswietlilo “Z powodu niezidentyfikowanego problemu system Windows nie moze wyswietlic …” , podobnie bylo jak przypadkowo wlaczylem TeamSpeak i mi się wyswietlilo " Aplikacja nie zostala wlasciwie zainicjowana", nie otwarlo się nawet zdjecie ,“Aplikacja nie zostala skonfigurowana wlasciwie.Problem ten moze rozwiazac ponowne zainstalowanie aplikacji”. Zrobilbym screena pulpitu z tymi bledami i paskiem startu ( a wlasciwie jego brakiem), ale nawet durny paint nie moze się otworzyc!! O dziwo nie jest to problem karty graficznej jak mi pewna osoba sugerowala bo wlaczylem Call Of Duty 4 i smigalo jak zwykle na 125fps stale.

Prosze o pomoc!

Przywróć system do stanu z przed wystąpieniem tego problemu

No wlasnie w tym problem , ze nie da się. Nie moge na nic kliknąc w tym polu… Tak jakby bylo nieaktywne…

A działa edytor rejestru??

W trybie awaryjnym przywróć ten system