Nic się nie zmienia po podkręceniu karty graficznej

Podkręciłem sobię moją kartę Geforce 7300gt 512mb z 350/270MHz na 685/371MHz, niestety po zaakceptowaniu i włączeniu 3Dmark’a FPS’y nie ulegają zmianie. Wszystko chodzi tak samo jak chodzi przed podkręcaniem. Co jest grane?

lukasz11 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

a na pewno zapisujesz ustawieniu po podkręceniu? jakiego programu używasz do kręcenia?

podkręć kartę i sprawdź np. programem gpu-z czy faktycznie karta ma zmienione taktowanie

Zapisuję wszystkie ustawienia, podkręcam programem riva tuner. W programie pisze GPU Clock: 660MHz Memory 370 MHz, Default Clock 350 MHz Memory 270MHz

A benchmarki w grach też nie widzą podniesionych zegarów?

Z 350mhz podkręciłeś rdzeń na 660mhz ? Coś mi się nie chce wierzyć :^o Przecież to blisko dwa razy więcej, nie znam żadnej karty która by się aż tak kręciła.

Pierwszy raz podkręcam, ale faktycznie podkręciłem do 660Mhz ponieważ w wyżej już mi się grafika zaciina