Nidziałająca kart karta Dzwiekowa

Problem jest taki mam zintegrowaną kartę dźwiękową i po zmianie konta administratora z konieczności nie ma dźwięku nazwy karty nie znam wiem tylko mogę powiedzieć że sterowniki do to Avance 97.

W panelu sterowania na liście jest ale pasek użycia urządzenia nieaktywny a lokalizacja nieznana Czy to może wynikać z uszkodzenia karty? :o

a na koncie admina działa??

Nie admin to jedyne konto stare skasowałem

ściągnij pogram z Vortalu Everest następnie sprawdź jaką masz kartę dźwiekową.

Jeśli nie formatowałeś kompa to możesz mieć sterowniki na dysku. Wystarczy zainstalować. :stuck_out_tongue: Jak nie masz to:

OT: Nie mogłeś skasować konta Administrator, nie ma takiej możliwości. Przynajmniej przy pomocy standardowych narzędzi i bez naprawdę dużego kombinowania. Mogłeś skasować inne konto z uprawnieniami administracyjnymi.

Acha. Usunięcie konta (nawet administracyjnego) nie ma wpływu na działanie i/lub obecność w systemie urządzenia. Możliwa jest jedynie “utrata dostępu” do jakichś programów obsługowych urządzenia. W cudzysłowie, bo najczęściej jest to kwestia zmiany/przeniesienia wpisu z HKCU…\Run lub folderu Autostart do nowego konta.

To co opisujesz wygląda mi raczej na uszkodzoną kartę albo też po prostu jest ona niedokładnie zamocowana w gnieździe.

Albo też (również bez związku z usunięciem konta użytkownika) sterownik jest uszkodzony - brak lub uszkodzony plik(i) tegoż.

Zaraz miałem konto admina ale musiałem zmienić to konto utworzyłem nowego admina a starego skasowałem

Złączono Posta : 03.09.2007 (Pon) 19:14

Evereście mam tylko multimedia ale nie wykrywa urządzenia

Złączono Posta : 03.09.2007 (Pon) 19:31

Może źle sie wyraziłem gdy klikam w multimedia rozwijają sie dwie kategorie dźwięki Windows i dźwięki PCI / PnP ale gdy w nie klikam okno opisu Urządzenia nic nie wyświetla okno jakby nie aktywne

Nazwij temat konkretnie. I Po Ludzku :roll: