Nie aktualizują się bazy wirusów w Kaspersky IS 07

Ostatnia godzina to 5.44 rano i przez cały dzień cisza. Czy ma ktoś podobny problem??

Data sygnatur: 02-09 05:44:19

Gdy włączę aktualizację pobiera pliki, ale wygląda na to, że baza sygnatur sie nie zmienia.

Chyba masz wszystko Ok. Pozdro.

Jasne, co 2 godz. Ale jak ręcznie robie aktualizacje to też nic nie znajduje.

U mnie na “ręcznej” znalazło kilka plików [przed chwilą] i to wszystko. Data sygnatur jest taka sama.

Więc pewnie to problem u Kasperskiego. Awaria serwerów

Może nie od razu awaria… nie tylko ty masz ten problem. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=222918

Mam kasperskiego 2 lata i pierwszy raz jest taka długa przerwa w aktualizacji

Ja od tygodnia :stuck_out_tongue_winking_eye: więc dokładnie to nie wiem, jak to jest z tym.

no u mnie też cały dzień cisza,na http://www.kaspersky.pl pokazują że wykryli ostatnio jakieś wiry więc powinni uaktualnić bazy a tu cisza,może mają chwilowe problemy,zobaczy się jutro

spróbujcie teraz,ja mam z godziny 20:59 :stuck_out_tongue:

Te godziny to są z dnia wczorajszego.

“Dłuższa” ta lista plików do pobrania, niż przed 5 minutami.

Tak, z 20:59. :stuck_out_tongue: Chyba czytają nasze forum :stuck_out_tongue:

rzeczywiście Vanshei już się zaktualizował,więc chwilowe problemy były :smiley: Pozdrawiam

A przy okazji, zauważyłem że np aktualizacja o godz 12 znajduje baze z godziny np,7. Za 2 godziny ponownie sie aktualizuje i znajduje baze z godz 10. Trochę to dziwne bo aktualizacja z godziny 12 powinna znaleźć baze z godziny 10 a nie znajduje. Macie może podobnie???

Wiesz… nie zwracam na to uwagi. Najważniejsze, że w ogóle aktualizuje [jak dla mnie].

No jasne, zapytałem tylko z ciekawości

znowu chyba są problemy z aktualizacją.Jaką macie ostatnią??Bo ja nadal tą z 20:59 więc już powinna być nowa

No i jest nowa 10:02:28

Nie panikujcie tak od razu. Co innego gdyby się spóźniali z dwa dni…

Aktualnie [20] jest z 10-02 16:40:03.

Witam teraz ja mam problem z aktualizacją KIS 7.0

wyskakuje mi tabelka że nie odnaleziono pliku Black.lst i prosi o aktualizację gdy go aktualizuje to dochodzi gdzieś do 24% a potem wywala mi błąd że nie wszystkie pliki zostały pobrane :confused: i nie mogę go zaktualizować :confused: może mi ktoś pomóc ? ?

beztytuuajl1.png