Nie chce 6 znakowego hasła

Jako że wczoraj moje konto zostało zablokowane bez słowa wyjaśnienia musiałem zresetować hasło

przy tej wydawać by się mogło banalnej czynności poczułem się jak idiota w FAQ wyraźnie jest napisane że trzeba wybrać opcje

Zapomniałem hasła tylko że z poziomu logowania na forum tej opcji nie ma bardzo mądrze pomyślane :evil:

dobra zrestartowałem hasło z poziomu strony co jak dla mnie jest bez sensu i teraz jestem zmuszony do zmiany na hasło które ma minimum 6 znaków czego nie chce robić od lat korzystałem z tamtego a teraz z racji tego że strona zmieniła wygląd moim zdaniem na gorszy bardziej zamulający nie dostosowujący się do rozdzielczości ekranu z brzydkimi białymi pasami po bokach mam to zrobić :twisted:

więc ja się pytam co ma piernik do wiatraka czyli moje hasło do wyglądu strony ?

xeth , taa, a jak ktoś Ci złamie takie krótkie hasło to później płacz i lament ;/

Administracja zrobiła to dla dobra userów i dla ochrony ich kont -.-

Sorry ale umiesz czytać z zrozumieniem?? On nie chce 6-znakowego hasła, a takie podobno tylko można wybrać, a ty piszesz że takie krótkie hasło jak ktoś złamie to płacz i lament. Administracja zrobiła to dla dobra userów, że wielu z nich nie może do teraz się zalogować i może tylko zrobić nowe 6 znakowe hasło?? pozatym wprowadzili jakąś punktację dla userów, co wcześniej uważali że + i - to dla dzieci, a punkty to może nie??

złamie to złamie 6 znakowe wtedy tez nie będzie stanowić problemu ale coś nie wydaje mi się żeby ktokolwiek chciał to zrobić to nie bank

i jeszcze zmuszenie do zmiany w taki sposób tak się nie robi :evil:

Łukasz14 nie było by ci miło i na pewno byś się zdenerwował jak by ci zablokowali konto żeby wymusić zmianę

Witaj!

Nie zablokowaliśmy Twojego konta, ani nawet hasła. Problemy z logowaniem wystąpiły po premierze nowej wersji naszej strony. Z naszej strony mogę Ciebie zapewnić, że nie mieliśmy nawet wglądu w Twoje hasło. Niestety, jeżeli już skorzystałeś z opcji przywracania hasła to musisz wybrać sobie nowe hasło i nie ma możliwości przywrócenia starego. Ze swojej strony mogę tylko przeprosić z powodu problemów w dostępie do naszych serwisów.

A ja jeszcze dodam, że korzystanie z krótkich haseł nie jest zbyt bezpieczne, bo haker dysponujący odpowiednio wydajnym sprzętem komputerowym mógłby je złamać metodą “brute force”.