Nie chce instalować programów, zawieszki, dużo błędów ;/

Witam,

mój problem zaczął się od kilku zrzutów niebieskiego ekranu, błędy typu 0x10000050. Zrobiłem format systemowej partycji postawiłem wina z oryginalnej płyty CD, i od tego czasu komputer nie chce instalować niektórych niezbędnych programów typu chociażby, niektóre antywirusy, offica, gg, przeglądarka się sama zamyka co chwile. Wyskakuje że windows musi zamknąć i ‘zakończ teraz’. Ponad to komputer się zawiesza czasami, ewidentnie nie pracuje jak powinien chociaż w tamtym tygodniu wszystko było ok. Dodatkowo wyrzucało mi niebieski ekran z błedami typu 0x1000050 i inne. Proszę o pomoc i dalsze instrukcje co robić?

http://wklej.to/6f4zn

Błąd, który też mnie męczył. Opis błędu masz w tej tabelce http://www.hotfix.pl/bledy-systemu-wind … od-a11.htm z końcówką 50. Powiem tak: jest to błąd, który informuje o wszystkim i niczym. Problemem może być zarówno sprzęt jak i oprogramowanie. Zacznij od:

  1. Test dysku - programem HD Tune (zakładka Error Scan, zobacz też odczyty SMART - zakładka Health) - daj info za SMARTa.

  2. Test pamięci - MemTest86+ (wysartuj z płytki, dyskietki lub pendriva).

  3. Warto sprawdzić kabel SATA dysku i kabel zasilający, a najlepiej je wymienić - często są też z nimi problemy - ja takie miałem i po wymianie kabla trasmisyjnego i zasilającego wszystko wróciło do normy.

  4. Możesz mieć problem z zasilaczem, szczególnie jeśli jest to zasilacz z tzw czarej listy. Podaj markę i moc zasilacza.

  5. Problem ze sterownikami (często zawodzą sterowniki kart graficznych).

No dzisiaj będzie się bawił z tymi programami, wszystkie raporty będę tutaj wrzucał. Zasilacz to jakis cooltek, qulteck, 450W bodajże, jakaś lipa chyba kosztował koło 80-90zł. Stery z grafy najpierw instalowałem z płyty dołączonej do karty, później ściągnięte ze strony NVidi i Gainwarda. LIPA. Moim głównym celem jest zainstalowanie Skyrima, przed formatem działał bez zarzutów, ale nie chce też tego zainstalować wywala Error unpacking, coś tam o description key.

Wywala mi nowy błąd 0x1000008e.