Nie chce się bootować!

Siema!

Próbowałem na starszym sprzęcie instalować Fedora Core. No i były jakieś błedy [chyba płyta DVD] i niby wszystko ok, ale nie chciało sie dać zainstalować pasek stał na początku i tyle. Na nic nie reagował, to go zrestartowałem. Od tej chwili nei chce sie bootować. Grzebałem w Biosie i czasami [zależy od opcji jkaie wybrałem] dochodził dalej w bootowaniu, czasami dalej tj. raz wyswietlalo sie wiecej a raz mniej informacji. Co ja mam zrobić?

A jest na kompie jeszcze jakis system ? Czy nie ma nic ? Jak masz ustawione bootowanie w BIOS’ie ?

Na kompie jest Mandriva 10.0 oraz Winda98, która po instalacji Mandrivy zniknęła [nie ma jej w lilo]

w biosie jest: CDROM potem Floppy i Hard

źle ma byc tak:

Floopy, Hard i na końću CD - ROM.

cjneq jeżeli masz jakieś zastrzeżenia, to użyj PW - wcześniej sprawdź czy twój temat/post nie łamał regulaminu dp.

Zbędne dysputy --> kosmos

Spoko. Już działa. Zobaczymy jak będzie się sprawiać z Edubuntu 6.06… Może sie nie będzie dawać zainstalować znając go [komputer]

cjneq , zmiana bootowania pomogła ?

nie wiem. chciałem zadzwonić do cioci-informatyczki no i łączę się z nią i właczam kompa no i sie pytam gdzie jest i po tym mówie: wiesz co, mam taką sprawę z kompem" i wtedy wszystko poszło ok. zadziałała tu chyba moc św. Marchewki.